Пристрій МДБ-RS232 для перетворення даних MDB купюроприймача монета до ПК RS232 для комп'ютера кіоску

₴1 561.19 ₴1 483.13 Безкоштовна доставка

Теги: валідатор монет, валідатор, Пристрій, Дешеві validator монетки, Висока якість валідатор, Китай постачальники пристрої.

Є в наявності

Опис

  • Вік: >8 років
  • Тип Штекера : США Plug
  • Фірмове Найменування : cnkiosk
  • Тип: Торговий
  • Вхідна потужність : 24В
  • Номер Моделі: МДБ-ІНТЕРФЕЙС RS232
  • Підключення: В MDB купюроприймач,валідатор монет,безготівкові пристрої

Багатоточкову шину до RS-232 (в MDB-RS232) для ПК RS232 в MDB монетоприймач ,купюроприймач і зчитувач карт ,безготівкові пристрої

Працюючи з акцептором монетки,акцептором рахунку, читачем картки,безготівковий defvice, для торговельного автомата,машина кіоску компенсації,кіоску інформації, машина

Список упаковки: 1шт в MDB-RS232 конвертер коробка і кабелі тестових програм можна завантажити безкоштовно

Важливе про безкоштовна доставка:

Для наших безкоштовна доставка,які будуть відправлені з повільним поштою або повільно авіапоштою,зазвичай це займе близько 20 до 60 днів у вашу сторону. Якщо вам потрібна швидка доставка,прохання вибрати DHL експрес-доставка доставка,звичайно,це буде мати додаткову вартість доставки. Автомат стандартний Нама багатоточкову шину (БДМ) тепер може бути підключено до ПК за допомогою МДБ-інтерфейс RS232. До MDB-RS232 дозволяє монетоприймачі, розподіляючи зміни, зчитувач смарт-карт, магнітних серветки, зчитувач магнітних карт,купюроприймач і рахунки перевірки всіх контрольованих ПК.Відповідає всім технічним Нама MDB і сумісний з будь-яким сумісним МДБ торговий пристроєм. Апаратний інтерфейс поставляється з кабелями,керівництво користувача і простукав користувача. До восьми (8) сумісні пристрої MDB може бути приєднаний до одному МДБ-інтерфейс RS232. Програмний інтерфейс є зручним для користувачів.

Цей адаптер призначений для перетворення автомат протокол MDB для RS-232 протоколу. Адаптер працює як раб на головну систему управління. Майстер може бути будь-яка система управління, підтримує RS-232 послідовної зв'язку, наприклад ПК.

Опис

Цей адаптер призначений для перетворення файлів MDB купюроприймач (БА) та MDB монетоприймач (копія) протоколу RS-232 протоколу. Функції МО як раб на головну систему управління. Майстер може бути будь-яка система управління, підтримує RS-232 послідовної зв'язку, наприклад ПК.

Операції:

Майстер і слейв спілкування базується на основних запитах і раб відповіді. Майстер посилає запит про стан (або команди) в МЕ і МО відповідає, відправляючи його поточного стану. Типовий відповідь МО на прохання вчителя (опитування) складається з заголовка і байтів даних. Якщо немає ба або CC активність, статус один байт, тільки заголовок. Коли МО отримує дані від ба або СС, він відправляє заголовка, за яким слід байт даних у відповіді на запит статусу магістра. Майстер завжди повинен опитати (запиту) МО. Якщо МЕ не отримує запиту від майстра у визначений тимчасової інтервал або Ме не визнає майстер повідомлень 10 разів підряд, це буде перешкоджати БА і прийом ГК. При включенні харчування, прийом БА і СС гальмується.

Що таке MDB і навіщо потрібен МДБ-інтерфейс RS232 ?

МКБ розшифровується як "Multi-падіння автобус" і є протокол, розроблений автомат індустрії. "Мульти-шині" (ПРМ) протокол не сумісний зі стандартом RS-232 протокол ПК і, отже, апаратно-програмний інтерфейс необхідна. До MDB-RS232 в контрольований мікропроцесором апаратний інтерфейс з вбудованої мікропрограми, який перетворює протокол MDB до RS232 протоколом, а також виконує необхідні перетворення напруги. До MDB-RS232 інтерфейс також полегшує вимоги виборчих дозволяючи таким чином, один і той же комп'ютер для виконання інших завдань.

пакет

  • Вага Упаковки : 0.4kg (0.88lb.)
  • Розмір Упаковки : 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)
  • Тип Блоку : Набір
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5 out of 5 (3 votes)

5
Yavuz Khrmn1606 2017-12-10

by. the whole box! тестирую now, until all working, new пробовать will put solution.

5
Fretel Jose 2018-04-10

all good

5
Mirella Piatek 2018-01-06

great accessory, збс working

Додати відгук

Оцінка