Безкоштовна доставка 1PC стандарту ООН 5/16-36UNS з HSS машина крани прямо крани для сталі метал заготовки різьблення призначення з використанням

₴130.29 Безкоштовна доставка

Теги: Нитка Крани, машинні мітчики, стандартна доставка, Дешеві нитка крани, Високоякісні машинні мітчики, Китай стандартна доставка постачальники.

Є в наявності

Опис

 • Номер Моделі: ВД-ХС-З UNC 5/16-36
 • Специфікація: 5/16-36UNS
 • Кількість штук: 1шт
 • Фірмове Найменування : Фудо
 • Тип: натисніть
 • Матеріал: Сплав Сталі
 • Напрям Різьби : право
 • DIY поставок: Виробництво
 • Пункт: машина кран
 • Додаток: Для металу стали заготовки різьби
 • кількість: 1шт
 • Клас точності: H2

Опис продукту

1шт УСЗ 6542 машина високої якості американський стандарт кран 5/16-36UNS HSS прямий флейта машинний Мітчик з

Наші переваги кранів: велика фабрика якості продукції тг і новий. Матеріал : швидкорізальна сталь 6542 покриття:олово/чорний/білий спіраль Мітчик для нарізування різьблення всіх видів зустрічав АЛС, включаючи сталь. повний ЧПУ зробити збереження більш високу точність і більш міцний

Застосування:

підходить для обробки заліза, сталі, міді і алюмінію, вмирає сталь і неіржавіюча сталь.

Цей продукт схвалений міжнародною атестацію iso9002

Зуби: стандарт британський стандарт

Точність: Н2 клас

Розмір:5/16-36UNS машина УСЗ кран з

КІЛЬКІСТЬ:1ШТ.

Супутні Товари:

Продукти Показують

Роботи Показують:

Відвантаження:

Коли ви розміщуєте замовлення, будь Ласка виберіть метод перевозкы вантажу і оплатіть для замовлення включаючи гонорар перевозкы вантажу. Ми надішлемо пунктів протягом 7 днів як тільки ваш платіж буде завершено.

Ми не гарантуємо строк поставки на всіх міжнародних пересиланнях належних до різницями в очищувальних часи митниць в окремих країнах, які можуть вплинути, як швидко ваш продукт перевірений. Зверніть увагу, що покупці несуть відповідальність за всі додаткові митні збори, брокерські, збори, мита та податки на імпорт в вашій країні. Ці додаткові збори можуть бути зібрані на час доставки. Ми не повернемо вартість доставки для відмови поставок.

Вартість доставки не включає податки на імпорт, і покупці несуть відповідальність за митних зборів.

Повертає:

Ми робимо наше найкраще для служіння нашим клієнтам найкраще що ми можемо.

Ми повернемо вас якщо ви повертаєте деталі протягом 15 днів з моменту отримання деталей будь-якої причини. Проте, покупець повинен переконатися, що пунктів повернувся знаходяться в їх початкові умови. Якби товари були пошкоджені або загублені, коли вони повертаються, покупець буде нести відповідальність за таку шкоду або збиток, і ми не будемо давати покупцю повне повернення коштів. Покупець повинен спробувати подати позов з логістичної компанії, щоб відшкодувати вартість збитку або втрати.

Покупець буде нести відповідальність за доставку збори, щоб повернути предмети.

Гарантія Та Обслуговування:

Ми пропонуємо 1-місяць безкоштовна заміна. Покупці можуть звернутися для заміни протягом 15 днів від отримання продукту . Покупець повинен повернути продукт спочатку умовах до нас і повинен нести витрати по доставці для повернення.

Ми також надаємо 12 - місяць безкоштовного обслуговування. Покупець повинен повернути продукт спочатку умовах до нас і повинен нести витрати по доставці для повернення. Якщо який-небудь частині повинні бути замінені, покупець повинен оплатити витрати на частині повинні бути замінені.

Перед поверненням товарів, будь Ласка, підтвердьте зворотну адресу і метод постачання з нами. Після того як ви даєте деталі до логістичної компанії, будь-ласка надішліть нами відстежуючи номер. Як тільки ми отримаємо деталі, ми відремонтуємо або обміняємо їх як можна швидше.

пакет

 • Тип Блоку : шматок
 • Вага Упаковки : 0.04kg (0.09lb.)
 • Розмір Упаковки : 15cm x 13cm x 1cm (5.91in x 5.12in x 0.39in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 0 out of 5 (0 votes)

Додати відгук

Оцінка