1000шт розкладання екологічна ростуть захисту мішка саджанці розсада мішок non-сплетений підганяти wholesale8*10

₴567.71 Безкоштовна доставка

Теги: флізелінові, Non-сплетений мішок, Дешеві флізелінові, Висока якість номери-сплетений мішок.

Є в наявності

Опис

  • Тип: Дитячі Горщики
  • Номер Моделі: Одна тисяча
  • Оздоблення: Не Покрив
  • Тип Волокна Заводу : Паперова Пульпа
  • колір: розмір 8x10cm, розмір 14х16 5000PIECE
  • Матеріал: Рослинні Волокна

Флізелінові дитячі сумки, Сумки саджанців, садивного мішки, мішок харчування, подгонянная фабрика прямих продажів, забезпечення якості, оптові ціни!

Зелені дитячі сумки, похований в ґрунті може бути природним чином деградує розмір: 8x10cm

Коротка Продукту

Non сплетений мішок тканини сіянця повністю вирішити пластикова чаша розсади в корені розсади не може проникнути в стіни контейнера формується за рахунок різних несприятливих наслідків , кривий корінь , корінь проблеми в wo розбавити корінь , кореневі гнилі та ін . Для того, щоб ефективно поліпшити розведення розсади різних опір і швидкість росту значно знижується ріст коренів проростків негативний вплив на навколишнє середовище і еволюція "мала ймовірність старе дерево" . Сіянець сумка non-сплетена тканина зроблена з зручного транспортування саджанців , рухатися . Відіграє важливу роль у сучасній розсаду висаджують в .

2 Переваги

Згідно сучасної концепції хороша розсада , розсада контейнера і матриці ключових факторів вирощування хорошої розсади . В поліетиленовий пакет , жорсткі пластикові труби та інших непроникних матеріалів для контейнерів, матриця глини для розведення , розмноження росту коренів розсади це не нормально неминучі проблеми . Корінь сіянця-це не нормально, приведе в Анкораж дерево тверде тіло , вбирає вологу і космічного харчування дуже мала , що призводить до уповільнення росту , різні опору бідні , комплексний наслідок викликає трохи старе дерево людина . Якщо контейнер встановлений неправильно, то наслідки можуть бути причиною невдалих . Тепер мономеру , легке проникнення , легке розкладення , а не обробка контейнерів стала основною контейнер розсади . Чому висвітлення ЗМІ неткані контейнер приживлюваність розсади є високою , дерева були явно краще в пластиковому контейнері саджанець ? Підсвічування матриці немає нетканого контейнер розсади коріння обплутали явища , але і формування особливої ефект: саджанець після того, як поховали направить зростання , не присідаючи у фазу сходів , якщо саджанці з повітря кореневої мозоль утворилася , тоді буде поховано еруптивних хворіти , і прямий силою . Це інші типи контейнерів не обійтися . Вони показують зовнішній стінці контейнера і формування кореневого сегмента мозолів , внутрішні безперервну подачу живлення , формування фізіологічного стану готовий . У розсада нові ідеї , більш сприятливі кореневих кластерів такого кореня мозолі, ніж при утворенні комплексу .

переконайтеся, що розмір Перш ніж ви приймаєте замовлення

перш ніж ви приймаєте замовлення

будь ласка, див. Цей

Попередні продукти, як це(розмір 8х10 9х11 ще плоскі мішки , розміром більше 10х12 складають мішки)

Для того, щоб полегшити навантаження ґрунту і standingSingle-лист

тепер продукт підвертаються всередину, як це

Тому, будь ласка, виміряйте довжину, як це

наприклад

пакет

  • Тип Блоку : лот (1000 шт/лота)
  • Вага Упаковки : 0.6kg (1.32lb.)
  • Розмір Упаковки : 22cm x 22cm x 11cm (8.66in x 8.66in x 4.33in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 0 out of 5 (0 votes)

Додати відгук

Оцінка