лінзу Френеля діаметром фокусною відстанню 50 мм 50 мм для DIY Гугл окуляри VR 3D окуляри віртуальної реальності

₴283.85 Безкоштовна доставка

Теги: Діаметр Об'єктиву, Фокусна Відстань, Лінза Френеля, Дешеві діаметр об'єктива, Висока якість фокусна відстань, Китай постачальники Френеля об'єктив.

Є в наявності

Опис

  • Фокусна Відстань: 50мм
  • Діаметр: 50мм
  • Номер Моделі: MYlens-D50F50
  • Матеріал: ПММА
  • Форми: літак
  • Використання: Оптичний
  • Структура: літак

лінзу Френеля діаметром фокусною відстанню 50 мм 50 мм для DIY Гугл окуляри VR 3D окуляри віртуальної реальності

Діаметр:50мм

Фокус:50мм

товщина:2mm

тангаж паза:0.3 мм

матеріал:ПММА

розмір Facula:1мм

оптична пропускаемость:92%

уваги декілька:800 разів

збільшення, крат:3~~5 разів

підходить для зйомки світло ,ліхтарик, промислових і гірничодобувних лампи , і т. д.

Ми професійна фабрика лінзи Френеля ,ми можемо зробити пресформи ,більше того ,ми можемо зробити об'єктив на вашу вимогу !

Ми можемо забезпечити безкоштовно лазерна різка сервісі !!!

Лінзи Френеля формуються від точності оптично-клас акрил.Поверхня лінзи Френеля формується на безліч кругових,концентричних гребенів.Ці кругові хребти дають лінзи Френеля зигзагом або пікоподібне розтин.Кожен пилкоподібної створює крихітні призми.Лінзи Френеля являють собою компроміс між ефективністю і якістю зображення.Висока щільність канавки забезпечує більш високу якість зображення.при низькій щільності ПАЗ дає краще efficiency.By вибираючи відповідні повноваження на ці призми,розробники можуть визначати фокусна відстань і контроль якості зображення.

Світлодіодні лупа, лінза Френеля сонячної енергії, екран задній проекції Френеля,Френеля концентратор сонячної Френеля лупа,фотоапарат Френеля прожектор і так далі.

Лінзи Френеля-це просте введення:

На початку 18-го століття (1748), встановлено, що традиційна енергетика заломлення лінзи тільки на поверхні і видалити якомога більше в середній частині, і зберегти кривизну поверхні утворюється тонкий плоский об'єктив, можете як і раніше підтримувати хорошу енергію пропускання.

Об'єктив Fresnel для того щоб сформувати тонку плоску лінзу, його профіль виглядає як пилкоподібної форми, а насправді всі прилеглі леза кут постійно змінюється, кут зміни для того, щоб сфокусувати світло сходяться в одному місці.

Класифікація лінз Френеля:

За його фокус в різних формах, може бути розділена на точки фокусування лінзи Френеля і об'єктив фокуса Френеля. Точка фокусування лінзи Френеля: вид з фронту, як встановити дартс, складається з кільця, Кільця, концентричні кола:

Лінійні лінзи Френеля відносно точки фокуса з точки зору лінзою Френеля, його позитивні форми виглядають затвора, подивися в профілі, теж міняти пилкоподібної форми, на відміну від дискової лінзи Френеля, цей об'єктив сфокусувати світло у вигляді прямої лінії:

Лінзи Френеля використовуються найчастіше для збору легких додатків,таких як системи конденсатора або випромінювач/детектор установок. Лінзи Френеля можуть також використовуватися в якості лупи або проекційних об'єктивів.Цей об'єктив також відмінно підходить для точної друку книги, журнали,карти,телефонні довідники,рецепти і т. д. Це дійсно може бути великий і творчий подарунок для дітей в якості іграшки і літніх людей, які потребують наочний посібник.

пакет

  • Розмір Упаковки : 19cm x 14cm x 10cm (7.48in x 5.51in x 3.94in)
  • Вага Упаковки : 0.5kg (1.10lb.)
  • Тип Блоку : лот (2 шт./лот)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 0 out of 5 (0 votes)

Додати відгук

Оцінка