Норм високоякісні газові маски фільтра 3#/4#/7# від різних токсичних газів фільтр Маска газу маска з активованого вугілля

₴385.76 ₴231.34 Безкоштовна доставка

Теги: фільтр протигаз, гасье маска, Протигаз, Дешеві фільтр протигаз, Висока якість газових маска, Китай постачальники протигаз.

Є в наявності

Опис

  • Номер Моделі: Дихальний апарат
  • Особливості: фільтр протигаз
  • Матеріал: Активоване Вугілля

Норм орієнтована на виробництво продукції дихальний апарат, для наших глобальних продажів магазину, забезпечення якості бренду! Ми пропонуємо вигідні ціни, ласкаво просимо купити у великих кількостях, є приємна знижка! Будь ласка, відправте електронною поштою консультанта! Ми пропонуємо різні види транспорту, доставка, поштової, кур'єрської та ін.

Ми вантажимо до решти світу, якщо ви не можете вибрати для доставки в вашу країну, будь ласка, відправте електронною поштою консультанта!

Кількість продажів: 2шт фільтр / мішок

Використання Продукту:

Підходить для хімічної, нафтової, операції, фарб, фармацевтичній, автомобільній промисловості, пестицидів та інших токсичних місцях, таких як: фарбування, обробка кислотою, фарби, фармацевтичної, хімічної обробки, зварювальних робіт, також можуть бути застосовані;

Універсальний 6200/7502 маска

Опис Товару Категорія:

#:фільтр

Тип захисту: органічного газу і пари. Таких як бензол, анілін, чотирихлористий вуглець, нітробензол, хлоровані гіркий, хлор, ацетон, спирти, сірковуглець, тріхлорід вуглецю, бромистого метилу, хлористого метилу, нитроалканов тощо.

#:фільтр

Тип захисту: захист від аміаку і органічних похідних аміаку, слабкою сірководневої.

Номер 7: фільтр

Тип захисту: захист від кислих газів і пари, таких як: діоксид сірки, хлор, вуглекислий газ, сірководень, оксиди азоту, фосген, фосфор-та хлорвмісних органічних пестицидів.

Загального користування наступних видів протигазів.

Російські клієнти, будь ласка, зверніть увагу,вантажоодержувач будь ласка, напишіть повну назву.транспортної компанії потрібно повне ім'я, щоб відправити пакет.

Відвантаження:

коли ви розміщуєте замовлення,будь Ласка виберіть метод перевозкы вантажу і оплатіть для замовлення включаючи гонорар перевозкы вантажу .Ми надішлемо пунктів протягом 10 днів, як тільки ваш платіж буде завершено.Ми не гарантуємо строк поставки на всіх міжнародних пересиланнях належних до різницями в очищувальних часи митниць в окремих країнах,які можуть вплинути, як швидко ваш продукт перевірений.Зверніть увагу, що покупці несуть відповідальність за всі додаткові митні збори,брокерські збори,мита та податки на імпорт в вашій країні.Ці додаткові збори можуть бути зібрані на час трансшипменту. Ми не повернемо вартість доставки відмовився відвантаження.Вартість доставки не включає податки на инпорт,і покупці несуть відповідальність за митних зборів.

Повертає:

Ми робимо наше найкраще для служіння нашим клієнтам найкраще що ми можемо. Ми повернемо вас якщо ви повертаєте деталі протягом 15 днів з моменту отримання деталей будь-якої причини.Проте, покупець повинен переконатися, що пунктів повернувся знаходяться в їх початкові умови.Якби товари були пошкоджені або загублені, коли вони повертаються,покупець буде відповідальний для таких ушкодження або втрати,і ми не будемо дати покупцеві повне повернення коштів.покупець повинен спробувати подати позов з логістичної компанії, щоб відшкодувати вартість збитку або втрати.

пакет

  • Тип Блоку : лот (2 шт./лот)
  • Розмір Упаковки : 30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in)
  • Вага Упаковки : 0.25kg (0.55lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5.00 out of 5 (7 votes)

Додати відгук

Оцінка