Рукоділля для DIY вишивки французький DMC на високу якість лічильний хрест стібком комплекти 14 ст картина маслом - балерина ДІВ

₴1 820.07 ₴1 456.17 Безкоштовна доставка

Теги: Нарахував Набори Для Вишивки Хрестом, 14 КТ, набори для вишивки хрестом, Дешеві нарахував набори для вишивки хрестом, Висока якість 14 карат, Китай хрест стібка комплекти постачальників.

Є в наявності

Опис

 • Спосіб Упаковки Полотно : Скласти
 • Зовнішня Упаковка: Мішок PVC
 • Рамка: No
 • Стиль: Європа
 • Тип Тканини : Бавовна
 • Тип Малюнка : Портрет
 • Фірмове Найменування : Ankicoleman Конструкцій
 • Використовувати: Предмети Домашнього Вжитку/Прикраси
 • Тип: Пакет
 • Матеріал: 100% бавовна
 • Хрест стібка тканини КТ номер : 14 карат

Будь ласка, прочитайте уважно всю сторінку, перш ніж ви купуєте! Вишивка: лічильний хрест назва стібка: балерина III виконавця: М&Ж е-комерс, Інк . Стібків: 200 Вт х 300х розмір: 14 х 21" (36.3 х 54,4 см) кольори: 87 (намічений для муліне DMC); використовує однотонні кольори муліне, всі шви є повними стібками. Немає половини стібками або назад шити. Це новий і нерозпечатаній повного враховуються живопис комплект під назвою "Балерина ДІВ".Включені в цей набір є: білий колір 14 рахунки Аїда х-стібка тканина, чорно-білий PDF фігури з символами, кольором ниток в палітру муліне і сепаратор з попередньо відсортованими 6-нитка бавовна муліне вишивка, голки і повний та англійська інструкції ~ все, що вам потрібно, щоб завершити цей хрест стібка проекту!

Це хрест-стібка закінчив шоу. У нашому магазин Taobao було продано в останні роки це одна тисяча вишивка хрестом комплект, який деякі клієнти поставили свої готові роботи через інтернет, це лише частина.

1. Коли ви розміщуєте замовлення, будь Ласка виберіть метод перевозкы вантажу і оплатіть для замовлення включаючи гонорар перевозкы вантажу. Ми надішлемо пунктів протягом 3 днів як тільки ваш платіж буде завершено.

2. Ми не гарантуємо строк поставки на всіх міжнародних пересиланнях належних до різницями в очищувальних часи митниць в окремих країнах, які можуть вплинути, як швидко ваш продукт перевірений.

3. Зверніть увагу, що покупці несуть відповідальність за всі додаткові митні збори, брокерські збори, мита та податки на імпорт ви, ваша країна. Ці додаткові збори можуть бути зібрані на час доставки. Ми не повернемо вартість доставки для відмови поставок. Вартість доставки не включає податки на імпорт, і покупці несуть відповідальність за митних зборів.

1. Ми робимо наше найкраще для служіння нашим клієнтам найкраще що ми можемо.

2. Ми повернемо вас якщо ви повертаєте деталі протягом 15 днів з моменту отримання деталей будь-якої причини. Проте, покупець повинен переконатися, що пунктів повернувся знаходяться в їх початкові умови. Якби товари були пошкоджені або загублені, коли вони повертаються, покупець буде нести відповідальність за таку шкоду або збиток, і ми не будемо давати покупцю повне повернення коштів. Покупець повинен спробувати подати позов з логістичної компанії, щоб відшкодувати вартість збитку або втрати.

3. Покупець буде нести відповідальність за доставку збори, щоб повернути предмети.

1. Ми пропонуємо 1-місяць безкоштовна заміна. Покупці можуть звернутися для заміни протягом 15 днів від отримання продукту. Покупець повинен повернути продукт спочатку умовах до нас і повинен нести витрати по доставці для повернення.

2. Ми також надаємо 12-місяць безкоштовне технічне обслуговування. Покупець повинен повернути продукт спочатку умовах до нас і повинен нести витрати по доставці для повернення. Якщо який-небудь частині повинні бути замінені, покупець повинен оплатити витрати на частині повинні бути замінені.

3. Перед поверненням товарів, будь Ласка, підтвердьте зворотну адресу і метод постачання з нами. Після того як ви даєте деталі до логістичної компанії, будь-ласка надішліть нами відстежуючи номер. Як тільки ми отримаємо деталі, ми відремонтуємо або обміняємо їх як можна швидше.

пакет

 • Тип Блоку : Набір
 • Розмір Упаковки : 30cm x 23cm x 5cm (11.81in x 9.06in x 1.97in)
 • Вага Упаковки : 0.45kg (0.99lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5.00 out of 5 (2 votes)

Додати відгук

Оцінка