Висока якість Заміна лампи проектора з житлом DT00581 для Хітачі CP-S210 знімки СР-S210F СР-S210T СР-S210W швейцарський PJ-LC5 ПДж-LC5W

₴681.25 Безкоштовна доставка

Теги: світильник репроектора, заміна світильника репроектора, лампа для проектора, Дешеві проектор лампи, Висока якість заміна лампи проектора, Китай лампи для проекторів постачальники.

Є в наявності

Опис

  • Тип: Сумісний проектор лампа з житлом
  • Номер Деталі: DT00581
  • Фірмове Найменування : XIM з
  • Гарантія: 180 днів
  • Сумісний з: для Хітачі CP-S210 знімки СР-S210F СР-S210T СР-S210W швейцарський PJ-LC5 ПДж-LC5W
  • Номер Моделі: DT00581
  • Середній термін служби (hrs): 2500-й

Проектор найменування світильника марка:для Хітачі

Проекту або світильник модельне num Р: DT00581

Місце походження: Китай

Упаковуючи деталі: в коробці міхура і

Термін поставки:протягом 24 годин

Умови оплати: PayPal, T/і Т, Західне з'єднання

Мінімальне orde Р кількість:1 шт

Здатність поставки: 10000 шт /місяць м

Гарантованість якості: гарантія 6 місяців докладний опис продукту

1.Заміна DT00581 світильник репроектора з постачанням житлом

2.Сумісні моделі проекторів: для Хітачі CP-S210 знімки СР-S210F СР-S210T СР-S210W швейцарський PJ-LC5 ПДж-LC5W

3.гарантія:6 місяців

4.Лам п житті:25 00 годин ми пропонуємо всі Тавра світильників репроектора і забезпечуємо множественн-варіанти для того щоб зробити задовольняти клієнтів. ми поставляємо світильник репроектора, світильник репроектора заміни, сумісний світильник репроектора, спочатку трохи світильник репроектора, світильник заміни трохи, спочатку пальник репроектора, пальник репроектора заміни. 1.світильники репроектора: спочатку трохи постачання житлом Lamps+ спочатку якістю але високим поданням ціни.

2.Світильник репроектора заміни: світильник більшостей конкурсного pirce( ми можемо абсолютно задовольняти клієнти в pirce і кількості з нашої власної пальником репроектора, расквартировывающ виробничу лінію і лінію складання) 3.спочатку трохи світильник репроектора, світильник заміни трохи, спочатку пальник репроектора, пальник репроектора заміни.

Світильники можна зібрати вільно згідно requirpment клієнта. Всі лампи з гарантією 6 місяців

Як і коли замінити проектор лампи

Це може бути час, щоб замінити лампу для проектора. Проектор лампи тьмяний, оскільки вони старіють. Деякі проектори дозволяють перевірити кількість годин вашої лампи був використаний через вбудовану систему меню. Як правило, за кілька годин до очікуваного терміну служби лампи закінчиться, повідомлення буде відображатися на екрані лампи проектора.

Ми рекомендуємо вам зверніться до керівництва користувача, щоб визначити точні інструкції для вашої конкретної моделі. У більшості випадків, заміна тільки включає в себе кілька кроків, включаючи наступні: вимкніть машину і дайте лампі охолонути повністю зняти кришку відкрутити корпус лампи повністю видалити стару лампу вкрутити нову лампу і замінити корпус приладу і кришку. Найголовніше, щоб пам'ятати, що ви ніколи не повинні торкатися лампи або житло безпосередньо пальцями .

Поради для продовження терміну служби проектора і лампи

Є ряд кроків, які можна зробити, щоб продовжити життя вашого проектора лампу. Перш за все, дайте проектора повністю охолонути після кожного використання, перед переміщенням або упаковкою в чохол. Вам також слід уникати екстремальних температур-не\\'т залишити проектора в автомобілі влітку або коли вона нижче 40 градусів. Ще одна порада, щоб зробити ваш проектор лампа остання чистка фільтра проектора зі стисненим повітрям кожні пару місяців.

пакет

  • Розмір Упаковки : 15cm x 13cm x 12cm (5.91in x 5.12in x 4.72in)
  • Тип Блоку : шматок
  • Вага Упаковки : 0.5kg (1.10lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5.00 out of 5 (1 votes)

Додати відгук

Оцінка