Чорний підсідельний вуглецевого волокна велосипед підсідельний велосипед підсідельний 27.2/31.6*400мм

₴1 498.75 Безкоштовна доставка

Теги: підсідельний, Велосипедів Підсідельний, велосипед підсідельний, Дешеві підсідельний, Висока якість велосипед підсідельний, Китаю велосипед підсідельний.

Є в наявності

Опис

  • Довжина (мм): 250 - 400мм
  • Фірмове Найменування : Серенада
  • Діаметр: 27.2 - 28.6 мм
  • Матеріал: Вуглецевого Волокна

Привіт,ласкаво просимо в мій магазин

Шановний Клієнт ! Коли ви розміщуєте замовлення, будь ласка скажіть мені розмір.

Опис Продукту

Характеристика: подвійний нігтів підсідельний

Матеріал:повний вуглецевого волокна

Гвинт: Титан

Мінімальна вставка : 100 мм

У нас є 2 версії, легше і міцніше

Вершник максимальна вага легше : 90 кг

Вершник максимальна вага легше : 120 кг

Розмір: 27.2/31.6*300/350/400мм

Вага: 27.2 x 400 мм (135 ± 5 гр. легше ,165± 5г сильніше )

27.2 х 350мм (145+/-5гр )

31.6 х 400мм ( 153± 5 гр світліше 180 ± 5 г сильніше )

31.6 х 350мм (155+/-5 г )

Відвантаження: коли ви розміщуєте замовлення, будь Ласка виберіть метод перевозкы вантажу і оплатіть для замовлення включаючи гонорар перевозкы вантажу. Ми надішлемо пунктів протягом 3 днів як тільки ваш платіж буде завершено. Ми не uarantee строк поставки на всіх міжнародних пересиланнях належних до різницями в очищувальних часи митниць в окремих країнах, які можуть вплинути, як швидко ваш продукт перевірений. Зверніть увагу, що покупці несуть відповідальність за всі додаткові митні збори, брокерські збори, мита та податки на імпорт в вашій країні. Ці додаткові збори можуть бути зібрані на час доставки. Ми не повернемо вартість доставки для відмови поставок. Вартість доставки не включає податки на імпорт, і покупці несуть відповідальність за митних зборів. Повертає: ми робимо наше найкраще для служіння нашим клієнтам найкраще що ми можемо. Ми повернемо вас якщо ви повертаєте деталі протягом 15 днів з моменту отримання деталей будь-якої причини. Проте, покупець повинен переконатися, що пунктів повернувся знаходяться в їх початкові умови. Якби товари були пошкоджені або загублені, коли вони повертаються, покупець буде нести відповідальність за таку шкоду або збиток, і ми не будемо давати покупцю повне повернення коштів. Покупець повинен спробувати подати позов з логістичної компанії, щоб відшкодувати вартість збитку або втрати. Покупець буде нести відповідальність за доставку збори, щоб повернути предмети.

Гарантія & технічне обслуговування: ми пропонуємо 1-місяць безкоштовна заміна. Покупці можуть звернутися для заміни протягом 15 днів від отримання продукту. Покупець повинен повернути продукт спочатку умовах до нас і повинен нести витрати по доставці для повернення. Ми також надаємо 12-місяць безкоштовне технічне обслуговування. Покупець повинен повернути продукт спочатку умовах до нас і повинен нести витрати по доставці для повернення. Якщо який-небудь частині повинні бути замінені, покупець повинен оплатити витрати на частині повинні бути замінені. Перед поверненням товарів, будь Ласка, підтвердьте зворотну адресу і метод постачання з нами. Після того як ви даєте деталі до логістичної компанії, будь-ласка надішліть нами відстежуючи номер. Як тільки ми отримаємо деталі, ми відремонтуємо або обміняємо їх як можна швидше. Зворотній зв'язок: ваше задоволення і позитивні відгуки дуже важливі для нас. Будь ласка, залиште позитивного зворотного зв'язку і 5 зірок якщо ви задовольняєтесь з наших товарів і послуг. Якщо у вас є будь-які проблеми з нашими деталями або обслуговуваннями, то будь ласка відчувайте вільним зв'язатися ми спершу перш ніж залишити негативний відгук. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити будь-які проблеми і надати вам краще обслуговування клієнтів.

пакет

  • Тип Блоку : шматок
  • Розмір Упаковки : 42cm x 10cm x 10cm (16.54in x 3.94in x 3.94in)
  • Вага Упаковки : 0.5kg (1.10lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 3.8 out of 5 (5 votes)

3
Pascale Ziolkowski 2018-03-10

very light. itself is pin defects. view touch is very good. only defective штампованной bolt попался me bad, good not bad and tighten заходит удаётся key. not worth жёстко saddle, due to the design люфты have big mount, load at the saddle, when педалировании negligible. highlight the нанесённая and marking. before he was feeling is 400mm, cut off blankly it and then to 300.

4
Sky Mylove Hl 2018-03-23

nicely fast and Shipping packaging. But, SOMETHING It different thickness and some parts. More ago no you give this and some woolliness 5. Scale But I have not the BOLTS look very heavy and other metal parts. i am happy general, But By that you Price hoped best finished. no OTHER By half Price aliexpress look here exactly same. fashion probaré and volveré a write you just gone.

2
Sherbakovz 2017-10-23

The seat post arrives quickly at my home, is light weight as expected but I am very disappointed with quality of the inner part. As you can see on the pics there is a rib along the tube and the inner surface is not the same quality on all the tube. I suppose there is an issue with the inner coating process? Quality of external surface is good.

5
Ralph Golly 2018-03-28

all fine. Product looks great

5
Gred San999 2018-01-09

arrive chili-one month, stronger 27.5 segun figment the set 151g

Додати відгук

Оцінка