Висока якість ELPLP41 V13H010L41 світильник Репроектора з постачанням житлом для Epson ЄМП-С5, як EMP-S52 ЕМП-Т5 ЕМР-Х5 Емі-Емі від X52-С6 ЕМР-Х6

₴596.09 Безкоштовна доставка

Теги: світильник репроектора, світильник Epson, Епсон світильник, Дешеві проектор лампи, Висока якість світильника Epson, Китай Епсон лампи постачальники.

Є в наявності

Опис

  • Тест: Всі лампи перевіряються перед відправленням
  • Номер Моделі: ELPLP41 / V13H010L41
  • Фірмове Найменування : XIM з
  • Термін Служби Лампи: 2500 годин
  • Гарантія: 180 днів
  • ват: УГЕ 200 ВТ
  • Стан: 100% новий лампи з житлом

Кількість ламп: ELPLP41/V13H010L41

Лампи Вт : 200Вт УГЕ

Швидкий термін поставки: Віт Хін 24 години

Фабрика Відразу Продає, Найкраще Ціна

Гарантійний термін: 180 днів від зробити світильник

Працюючи F або Е псон :

Чаво:

Я встановив нову лампу але я ніколи не отримаєте картину.

Переконайтеся, що кришка світильника повністю перевстановити перед підключенням і намагається використовувати блок. Кришку лампи повинні бути захищені і різьбові/застібається на місці, перш ніж пристрій буде працювати.

Переконайтеся, що кабелі/роз'єми на телевізорі/проекторі надійності.

ООН-встановити світильник. Вимкніть проектор/телевізор. Заглянути всередину світильника площа перед повторною установкою, і вичистити пил і сміття. Використовуйте ліхтарик для перевірки роз'єму (один з яких розташований всередині проектор/телевізор) на ознаки зносу/деформації. Якщо ви ніколи не чистили всередині блоку, або якщо він був пару років, зараз гарний час, щоб зняти основну кришку та ретельно очистіть всередині. Пил є величезним фактором продуктивності/тривалість життя для обох блоку і лампи проектора!

Повторно встановіть лампу і переконатися, що правильно сидить.

Потужність блока і слухати. Ви повинні почути шанувальників бігу, коли пристрій запускається. Це нормальна робота і необхідні для світильник функціонувати. Якщо вболівальники не прийдуть на, але апарат включається, то, можливо, не був правильно встановлений, і ви повинні перевірити, що лампа сидить як треба і кришка світильника безпеки. Там також може бути проблема з механізмом охолодження у вашому підрозділі.

Дотримуватися всіх ремонт або індикатори на блоці. Можливо, вам доведеться розраховувати спалахами, спостерігати чи блимає або стійке, які показники разом, або якого кольору вогні. Керівництво вашого власника, як правило, має "усунення неполадок" або "показник" розділ, який може допомогти вам розшифрувати, що блок говорить вам.*

Я встановив нову лампу і я вам картинку, але мій проектор/телевізор дає мені попередження про те, що мені потрібно замінити лампу.

Більшість проекторів/телевізори мають функцію 'лампа таймер', що вимагає від вас, щоб вручну скинути налаштування годинника на " 0 " кожен раз, коли ви встановите нову лампу. Ця функція, яка відстежує, як довго лампи, це те, що допомагає вам для заміни лампи, коли вона досягає певної кількості годин. Поки ви не скинути таймер лампи, ви будете продовжувати отримувати повідомлення.

Деякі проектори/телевізори автоматично відключається, якщо годинник використовувалися досягає певного порогу минулому рекомендована кількість годин використання, і може навіть знадобитися процедура скидання.

Після того як ви встановили свою нову лампу, дотримуйтеся вказівок, наведених у посібнику користувача, щоб скинути таймер лампи на одиницю.

Якщо вам необхідно натискати на кнопки на пульті дистанційного керування, ви повинні використовувати оригінальний пульт, що поставляються з пристроєм. Якщо ви не один, зверніться до виробника пристрою для заміни.

пакет

  • Розмір Упаковки : 14cm x 12cm x 11cm (5.51in x 4.72in x 4.33in)
  • Тип Блоку : шматок
  • Вага Упаковки : 0.4kg (0.88lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5 out of 5 (3 votes)

5
Rigik Kb 2018-01-04

Arrived in great condition, well packed. Well built. Installed it yesterday, seems to work fine. Doesn't appear much brighter than the old lamp, but hard to say specifically given where this PJ is installed.

5
Alantsov Kapib1980q 2017-11-07

2.5 weeks. packed well, the gentle transportation. no пострадало travel. perfectly fit to the projector lamp, all. assured seller, lamp all new, not/used. satisfied оперативностью order and, recommend.

5
Ludochka L 2018-01-22

Thanks for your bussiness. All is good.

Додати відгук

Оцінка