Цифровий настінний якість повітря в приміщеннях температури відносної вологості вуглекислого газу СО2 монітор метр датчик контролер 0~2000ppm діапазон

₴3 945.28 Безкоштовна доставка

Теги: вуглекислого газу СО2 монітор, вуглекислий газ, Монітор СО2, Дешеві вуглекислого газу СО2 монітор, Висока якість двоокису вуглецю, Китай монітор СО2 постачальників.

Є в наявності

Опис

  • Номер Моделі: Ла-7722
  • DIY поставок: Електричні
  • Тип Газу : СО2
  • З РК-екраном чи ні: Так

Цифровий настінний якість повітря в приміщеннях температури відносної вологості вуглекислого газу СО2 монітор метр датчик контролер 0~2000ppm діапазон

Промисловий настінний датчик СО2 і контролер призначений для швидкого і точного вимірювання рівня СО2, вологості і температури повітря, точки роси та вологому термометру. Itmonitors концентрації СО2 рівні і може контролювати систему вентиляції, таких як кондиціонер працюють тільки коли це потрібно, без необхідності втручання людини. З монітором і контролер СО2 ви не забезпечена здорова обстановка на робочих місцях, що вимагають мінімального енергоспоживання при одночасному збереженні якості повітря в приміщеннях (КВП). Він має 100В-240В споживана потужність і адаптер живлення з США, Великобританії, Австралії та європейською вилкою.

Лічильник призначений з вбудованим реле, які можуть бути підключені до якості повітря в приміщеннях (система якості повітря) для управління відкриттям і закриттям системи. Він також дозволяє вам встановити 2 межа, верхня межа або максимальну концентрацію СО2 і нижньої межі або нормальний рівень концентрації СО2. Крім того, він також має звуковий & візуально сигнал тривоги, що дає попередження, коли рівень концентрації СО2 перевищує межі і зупиниться тільки тоді, коли СО2 повертається до нормального рівня або клавіша була натиснута.

Наприклад, основний блок підключений до системи вентиляції (наприклад: кондиціонер). WhenCO2 датчика верхню межу, звуковий сигнал буде чути, світлодіод буде мигати, а реле автоматично включається і передає сигнал, тому вентилятор буде включатися. І як тільки CO2reading підпадають під нижньої межі і досягає нормальної концентрації СО2, звуковий сигнал припиниться, миготіння припиняється, і реле буде посилати знову вихідний сигнал, щоб закрити або вимкнути вентилятор.

Коли пристрій отримує високе значення СО2 і відсутність системи вентиляції, користувач буде повідомлений через тривоги звуковий сигнал і миготливий світлодіодний світло і зупиниться автоматично, як тільки концентрація СО2 повертається до свого нормального рівня або клавіша була натиснута.

Крім того, він має зв'язок з ПК, який може надсилати зібрані дані безпосередньо на комп'ютер для Онлайн журналу і аналізу даних через додатковий порт RS-232 і програмного забезпечення (не входить в комплект).

Області застосування:

Лікарні, Офіси, Школи, Театри, Криті Спортивні Манежі, Висотні Будівлі, Якість Внутрішньої Області, Комерційних Будівель, Житлових Будинків, Громадських Будівель, Попит, Система Припливно-Витяжної Вентиляції, Чисті Номери.

Низька якість внутрішнього повітря в приміщеннях може призвести до втоми, відсутність концентрації і хвороба (синдром хворого будинку) з-за високої концентрації СО2 рівні.

Особливості: одночасний потрійний результат, відображення рівня CO2, температури і вологості стабільна недисперсионный інфрачервоний аналізатор (NDIR) датчик для виявлення СО2 має потрійний РК-дисплей і програмовані сигнали тривоги і вбудований недисперсионный інфрачервоний аналізатор (NDIR) сенсор, який забезпечує довгостроковий стабільний моніторинг вбудоване реле управління системи вентиляції для автоматичної підтримки рівня CO2, який ви встановили або задати більш високу точність, ніж настільний монітор CO2 моделей статистикою середньозважені ТВА (середньозважене за часом значення) 8 годин Стел (короткочасного впливу межа) 15 хвилин видимі і звукові (80 дБ) СО2 попередження тривоги, коли концентрація СО2 перевищує встановлені межі вихідне реле сигналізації для управління вентиляції АВС (автоматична базова калібрування) і СО2 ручні калібрування тривалий час дрейфу компенсації ПК підключення через додатковий інтерфейс RS232 інтерфейс програмного забезпечення (не входить в комплект) вибір °C або °F З хв/макс, Середні Нагадаємо, завод попередньо відкалібровані і перевірені на точність безперервного контролю великий потрійний функції РК-дисплей з цифровою індикацією калібрування індикатора і може бути встановлена на стіну або письмовий стіл професійний інструмент тестування з маркуванням CE, здавали нормативи і були схвалені європейським директивам для здоров'я і безпеки ідеально підходить для моніторингу якості повітря в школах, офісних приміщеннях, теплицях, заводах, готелях, лікарень і скрізь, що високі рівні вуглекислого газу створюються з 100V-240V enter харчування та включити адаптер живлення з Великобританія / США/ ЄС / АС Plug

пакет

  • Тип Блоку : шматок
  • Вага Упаковки : 0.5kg (1.10lb.)
  • Розмір Упаковки : 18cm x 15cm x 9cm (7.09in x 5.91in x 3.54in)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5 out of 5 (1 votes)

5
Vesna 57 2017-10-22

thank you

Додати відгук

Оцінка