Цифровий настінний якість повітря в приміщеннях температури відносної вологості вуглекислого газу датчик СО2 метр діапазон 0~2000ppm

₴3 744.02 Безкоштовна доставка

Теги: детектор температури, Температура Повітря, Діапазон Температур, Дешеві детектор температури, Висока якість температури повітря, Китай температурний діапазон постачальників.

Є в наявності

Опис

 • Залежність Тиску : +1.6% значення в кПа відхилення від нормального тиску 100кПа
 • Дозвіл Температури : 0.1 градусів C / градусів F
 • Макс Вимірювання Температури: 50°С - 69°З
 • Тип Дисплея : Цифровий
 • Діапазон Вологості: 0.0~99.9%
 • Точність Температури : +/- 0.6 З / +/- 0.9 Ф
 • Стиль: Стояти і висіти стіни
 • Теорія: Датчик Температури
 • Вологість Дозвіл / Точність: 0.1% / +/-3% (10~90%) **+/-5% (ін.)
 • Тип Харчування : 100В-240В
 • Діапазон Температур : -10.0~60.0 градусів C (14~140 градусів F)
 • Діапазон СО2 : 0~2000ppm 2001~9999 (поза шкали)
 • Номер Моделі: CO22_EU
 • Використання: Промислові
 • Фірмове Найменування : AZ
 • Розмір Дисплея : 1.9 Дюймів І Під
 • Точність дозвіл / СО2 : +/-50 частин на мільйон +/- 5%свідчень (0~2000) / 1мг
 • Тип: Вуглекислий газ (CO2) монітор

Перевірте наші інші якість повітря в приміщенні метр / монітор, натиснувши на кнопку нижче

Промисловий настінний датчик СО2 і контролер призначений для швидкого і точного вимірювання рівня СО2, вологості і температури повітря, точки роси та вологому термометру СО2. Він контролює рівень концентрації і вентиляція елементи управління, такі як кондиціонер працюють тільки коли це потрібно, без необхідності втручання людини. З монітором і контролер СО2 ви не забезпечена здорова обстановка на робочих місцях, що вимагають мінімального енергоспоживання при одночасному збереженні якості повітря в приміщеннях (КВП). Лічильник призначений з вбудованим реле, які можуть бути підключені до якості повітря в приміщеннях (система якості повітря) для управління відкриттям і закриттям системи. Він також дозволяє вам встановити 2 межа, верхня межа або максимальну концентрацію СО2 і нижньої межі або нормальний рівень концентрації СО2. Крім того, він також має звуковий & візуально сигнал тривоги, що дає попередження, коли рівень концентрації СО2 перевищує межі і зупиниться тільки тоді, коли СО2 повертається до нормального рівня або клавіша була натиснута. Наприклад, основний блок підключений до системи вентиляції. (Наприклад: кондиціонер), коли показання СО2 йти за верхню межу, звуковий сигнал буде звучати, світлодіод буде мигати, а реле автоматично включається і передає сигнал, тому вентилятор буде включений. Після того, як значення СО2 потрапляє під верхня межа і досягає нормальної концентрації СО2, звуковий сигнал припиниться, миготіння припиняється, і реле буде посилати знову вихідний сигнал, щоб закрити або вимкнути вентилятор. Коли пристрій отримує високе значення СО2 і відсутність системи вентиляції, користувач буде повідомлений через тривоги звуковий сигнал і миготливий світлодіодний світло і зупиниться автоматично, як тільки концентрація СО2 повертається до свого нормального рівня або клавіша була натиснута. Крім того, він має зв'язок з ПК, який може надсилати зібрані дані безпосередньо на комп'ютер для Онлайн журналу і аналізу даних через додатковий порт RS-232 і програмного забезпечення (не входить в комплект).

Області застосування: лікарні, офіси, школи, театри, криті спортивні манежі, висотні будівлі, якість внутрішньої області, комерційних будівель, житлових будинків, громадських будівель, попит, система припливно-витяжної вентиляції, чисті номери. Низька якість внутрішнього повітря в приміщеннях може призвести до втоми, відсутність концентрації і хвороба (синдром хворого будинку) з-за високої концентрації СО2 рівні.

Особливості: одночасний потрійний результат, відображення рівня CO2, температури і вологості стабільна недисперсионный інфрачервоний аналізатор (NDIR) датчик СО2 для виявлення потрійний РК-дисплей і програмовані сигнали тривоги вбудований недисперсионный інфрачервоний аналізатор (NDIR) сенсор, який забезпечує тривале і стабільне спостереження вбудоване реле управління системи вентиляції для автоматичної підтримки рівня CO2, який ви встановили або вказати статистикою середньозважені ТВА (середньозважене за часом значення) 8 годин Стел (короткочасний межа впливу) 15 хвилин видимі і звукові (80 дБ) СО2 попередження тривоги, коли концентрація СО2 перевищує встановлені межі вихідне реле сигналізації для управління вентиляції АВС (автоматична базова калібрування) і СО2 ручні калібрування тривалий час дрейфу компенсації дискретне °C або °F хв/макс, середня Нагадаємо, завод попередньо відкалібровані і перевірені на точність безперервного контролю великий потрійний функції РК-дисплей з цифровою індикацією з калібруванням індикатора і може бути встановлена на стіну або письмовий стіл професійний інструмент тестування з 100V ~ 240В вхід і включають в себе адаптер живлення

пакет

 • Тип Блоку : шматок
 • Розмір Упаковки : 18cm x 14cm x 7cm (7.09in x 5.51in x 2.76in)
 • Вага Упаковки : 0.41kg (0.90lb.)
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5 out of 5 (5 votes)

5
Pewovuzkeq1957 2017-11-23

handmade works perfeccion. very good figment

5
Wolf Woov 2018-03-31

all is excellent. пришёл device in working condition. the you need.

5
Bjaponte26 2017-12-29

excellent device delivered. thank you

5
Igoshevakimpicu 2018-01-24

item matches the description. buy satisfied.

5
Amazing Girl Kz 2018-03-26

Thank you. Quality materials. Shipped quickly. I received about 10-12 days in Almaty. Works good. More sales to you!

Додати відгук

Оцінка