8шт/набір вуглецю сталі чорний ювелірні вироби плоскогубці для бісероплетіння ручний інструмент роблячи DIY

₴567.42 ₴425.50 Безкоштовна доставка

Теги: Ювелірні вироби плоскогубці, плоскогубці для ювелірних виробів, Ювелірні Вироби Роблячи Плоскогубці, Дешеві ювелірні вироби плоскогубці, Висока якість плоскогубці для ювелірних виробів, Китаю плоскогубці постачальників.

Є в наявності

Опис

 • Номер Моделі: ПТ-MSMC001-м3
 • колір: Чорний
 • Матеріал: Вуглецева Сталь
 • Ювелірні Вироби Інструменти Тип Обладнання : Плоскогубці
 • Фірмове Найменування : Роздрібному
 • Діаметр Вироби : 12.5cm
 • Вага Товару : 509 g
 • Довжина Виробу : 12.5cm
 • Ширина Виробу: 6.5cm
 • Особливості Продукту : Ювелірні Інструменти Та Обладнання
 • Тип Елемента : Ювелірні Інструменти Та Обладнання
 • Використання: Ювелірні Вироби Пірси
 • Тип Металів : Нержавіюча Сталь

Специфіка:

Виставка зображення:

1. Круглі Плоскогубці Носа

Ювелірні Вироби Плоскогубці, Круглі Плоскогубці Носа, Полірування, Чорний, Вуглець-Загартована Сталь

розмір:близько 12,5 см

Ці плоскогубці використовуються, щоб закрити петлі, тримати дрібні компоненти ювелірних виробів або відкрити і закрити jumprings.

Вони є обов'язковими для обертати дроти і робити мульти-діаметр петлі на голову і шпильки з петлею. 2. Плоский ніс плоскогубці ювелірні вироби плоскогубці, плоскогубці, полірування, чорний, вуглець-загартована сталь розмір:12.5 см в довжину, так званий "плоский ніс плоскогубці" означає, що Тонг голова плоска. Вміст вуглецю матеріалу становить 0,45%, а міцність і haedness доречно. Він використовується для згинання листового металу або металевого дроту в формі, які необхідні. Це один з основних інструментів для виготовлення ювелірних виробів. 3.4.3" стороні діагональні кусачки ювелірних виробів плоскогубці, 4.3" діагональні бокові кусачки, полірування, чорний, розмір: близько 110мм. Ці бокові кусачки. Вони використовуються, щоб отримати флеш поріз на дроті. Вони дозволяють відрізати врівень навіть в найвужчих місцях, що робить для менш подачі і очистки час. 4. Бент ніс плоскогубці ювелірні вироби плоскогубці, вигнуті плоскогубці носа, вуглець-загартована сталь, чорний розмір:12.5 см завдовжки, так звані "качкодзьоби" означає, що Тонг голова нахиляється. Вміст вуглецю матеріалу становить 0,45%, а міцність і haedness доречно. Він може бути використаний, щоб відкрити або закрити jumprings, зігнути дріт або як додатковий набір пальців. Це один з основних інструментів для виготовлення ювелірних виробів.

5.Голка ніс плоскогубці ювелірні вироби плоскогубці, довга ланцюг плоскогубцями(гострогубців), полірування, вуглецева Steelabout:15 см в довжину ці кліщі найбільш часто використовуваних для захоплення і досягнення у важкодоступних місцях. Вони можуть бути використані, щоб відкрити або закрити jumprings, зігнути дріт або як додатковий набір пальців . 6.Кусачки плоскогубці ювелірні вироби плоскогубці, кусачки плоскогубці, полірування, чорний, вуглецева сталь розмір:близько 12 см довго ці кліщі кусачки плоскогубці, і вуглецевого змісту матеріалу становить 0,45 відсотка. Його міцність і haedness доречний. Ці кліщі зазвичай використовуються для загального обрізки або різання дроту. Ці кліщі працюють краще про дорогоцінних металах і м'який ремесло дроти. 7.Кінець різання плоскогубці, ювелірні плоскогубці, кінець кусачки, полірування, вуглець-загартована сталь, розмір:близько 10,5 см в довжину ці кліщі кусачки торцеві, і вуглецевого змісту матеріалу становить 0,45 відсотка. Ці кліщі добре працювати на дорогоцінні метали і м'який ремесло дроти. Ви можете вирізати будь-який розмір buttcockline ці кусачки торцеві. 8. 5" голки ніс плоскогубці 5" голки ніс плоскогубці, кусачки, полірування, чорний, розмір: близько 130 мм завдовжки. Ці кліщі є основним інструментом для Ваш ящик для інструменту. Використовуйте їх, щоб закрити петлі, тримати дрібні компоненти ювелірних виробів або відкрити і закрити jumprings. Вони є обов'язковими для обертати дроти і робити мульти-діаметр петлі на голову і шпильки з петлею. Покупцеві показують :

пакет

 • Розмір Упаковки : 5cm x 12cm x 2cm (1.97in x 4.72in x 0.79in)
 • Вага Упаковки : 0.586kg (1.29lb.)
 • Тип Блоку : Пакет
5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Оцінка: 5 out of 5 (4 votes)

5
Tara Leblanc 2018-02-02

good tool i recommend closed eyes very fast delivery!

5
Olga Nag95 2017-11-28

rb 3 to дошло. normal.

5
Sshafei2000 2018-03-28

free new caledonia under correct item package a month quality i recommend this product photo free shipping

5
Nsantoriel 2018-04-11

unbelievable fast shipping!!! really great packaging and great item, can't wait to use them!! great seller! thank you so much! I hope I will buy again from this store.

Додати відгук

Оцінка