18:00 одне з найважливіших рішень нашої країни! Порошенко просить українців послухати його (ВІДЕО)

0
818

Партія Петра Порошенка “Європейська солідарність” підготувала проект звернення Верховної Ради до НАТО щодо надання Плану дій для набуття членства в альянсі.

Джерело: відеозвернення Порошенка, розміщене у Facebook

Пряма мова: “Територіальну цілісність України ми відновимо політико-дипломатичним шляхом. Таку стратегію ми виробили ще 2014 року. Ця стратегія правильна і безальтернативна. Але вона не змінить агресивної природи північної сусідки.

Сталий мир та надійна безпека можливі, лише якщо Україна стане членом НАТО. За 5 років ми зблизилися, як ніколи…

Поставити на порядок денний питання про План дій щодо членства в НАТО – в першу чергу, обов’язок українського президента. А парламент нового скликання має нагоду продемонструвати політичну волю щодо вступу України до Альянсу.

Наша команда підготувала проект заяви Верховної Ради. Пропонуємо упвноважити голову Верховної Ради разом з президентом і прем’єр-міністром поставити підпис під відповідним зверненням до грудневого саміту НАТО. Воно має продемонструвати консолідовану позицію законодавчої і виконавчої влади у питанні євроатлантичної інтеграції.

Закликаю колег по Верховній Раді, – і хто у владі, і хто в опозиції, – підтримати нашу пропозицію вже наступного тижня”.

Звернення Петра Порошенка Плану дій щодо членства України в НАТО

Сталий мир та надійна безпека можливі лише, якщо Україна стане членом НАТО. Поставити на порядок денний питання про План дій щодо членства в НАТО – в першу чергу обов’язок українського президента. А парламент нового скликання має нагоду продемонструвати політичну волю щодо вступу України до Альянсу. Наша команда підготувала проект заяви Верховної Ради. Пропонуємо уповноважити голову Верховної Ради разом з президентом і прем'єр-міністром поставити підпис під відповідним зверненням до грудневого саміту НАТО. Воно має продемонструвати консолідовану позицію законодавчої і виконавчої влади у питанні євроатлантичної інтеграції. Закликаю колег по Верховній Раді, – і хто у владі, і хто в опозиції, – підтримати нашу пропозицію вже наступного тижня. У чому-чому, а в цьому питанні маємо бути єдиною українською командою. І тоді ми зможемо досягти амбітних цілей. Як це було з Угодою про асоціацію. Як це було з безвізом. Як це стане з ПДЧ, а згодом – і зі вступом України до НАТО та Європейського Союзу.A lasting peace and stable security are only possible when Ukraine is a member of NATO. To put the issue of MAP on the agenda is above all a responsibility of the president. And the parliament of the new convocation has a chance to demonstrate its political will as regards Ukraine’s joining the Alliance. Our team has prepared a draft statement of the Verkhovna Rada of Ukraine. We suggest to commission the Chairman of the Parliament together with the President and the Prime-Minister to put their signatures under an appropriate letter addressed to the NATO Summit in December. It should display a consolidated position of legislative and government authorities as regards Euro-Atlantic integration. I call upon colleagues in the Verkhovna Rada – those who are in power and in opposition – to support our suggestion already next week. Everything aside, but we shall be one Ukrainian team on this issue.Only then we could reach ambitious goals. As it was with the Association Agreement. As it was with the visa free regime. As it will be with the Membership Action Plan, and thereupon with our entry into NATO and into the European Union.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 24 жовтня 2019 р.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here