Із Зеленським трапилось нечуване! Поставив ультиматум мітингувальникам! Він цього не пробачить!

0
961

Президент Володимир Зеленський образився, що на мітингу “Ні капітуляції” на його адресу звучали нецензурні лайки.

Відповідаючи на питання про слова глави його Офісу Андрія Богдана щодо нібито за проплачені мітинги 6 жовтня і можливі вибачення за ці слова, президент зажадав вибачень і для себе.

“ЧЕСНО КАЖУЧИ, Я ЗУСТРІВСЯ З ВАМИ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ОБГОВОРЮВАТИ ЯКІСЬ ПЕРСОНИ, ЗОКРЕМА – ПАНА БОГДАНА. АЛЕ ЯКЩО МИ ГОВОРИМО ПРО ІМІДЖ ПРЕЗИДЕНТА, Я ЧУВ, ЯК ТАМ БЕЗЛІЧ ЛЮДЕЙ КРИЧАЛО В МОЮ АДРЕСУ СЛОВА, ЯКІ СВОГО ЧАСУ КРИЧАЛИ НА АДРЕСУ ПАНА ПУТІНА. І Я ЧУВ ЦІ СЛОВА. ТОМУ ЯКЩО МИ ГОВОРИМО ПРО АКЦІЮ “НІ КАПІТУЛЯЦІЇ”, АБО “НІ ЗРАДА”, АБО ПРОСТО “ХТО ГОЛОСНІШЕ ОБРАЗИТЬ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ”, Я СПРИЙМАЮ ЦЕ ДУЖЕ НЕГАТИВНО, ТОМУ ЩО МЕНЕ ЩЕ НІКОЛИ В ЖИТТІ СЛОВОМ НА П’ЯТЬ БУКВ, ПОЧИНАЮЧИ З “Х” І ЗАКІНЧУЮЧИ НА “О”, НЕ НАЗИВАЛИ. І ЦЕ МОЯ ВІДПОВІДЬ: ЯКЩО МИ ХОЧЕМО СПІЛКУВАТИСЯ І ЗУПИНИТИ ВІЙНУ, МИ ПОВИННІ ПОЧИНАТИ З ПОВАГИ. ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПОЧИНАТИ ЗІ МНОЮ СПІЛКУВАННЯ ЗІ СЛОВА “Х..ЛО”, СКАЖІТЬ ЦЕ ДЛЯ ПОЧАТКУ 73-М ВІДСОТКАМ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПРОГОЛОСУВАЛИ ЗА ЦЕ “Х. .ЛО “, – ВІДПОВІВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЖУРНАЛІСТУ.

Він запропонував скривдженим учасникам мітингу обов’язково поговорити з Богданом безпосередньо.

“Я ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ВАМ НІХТО НЕ ДАВАВ ГРОШЕЙ. І БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ, ЯКІ БУЛИ ТАМ, ТЕЖ НІЧОГО НЕ БРАЛИ. АЛЕ І Я НЕ КАПІТУЛЮВАВ! ТОМУ Я ТЕЖ ХОТІВ БИ ОТРИМАТИ ВИБАЧЕННЯ ВІД ЛЮДЕЙ, ЯКІ МЕНЕ ОБІЗВАЛИ. ЦЕ НЕПРАВИЛЬНО, НЕ ПО-ЛЮДСЬКИ. ТАК НЕ ГОВОРЯТЬ З ЛЮДЬМИ. Я ХОЧУ ПОБАЧИТИ ЛЮДИНУ, ЯКА ЦЕ КРИЧАЛА. УПЕВНЕНИЙ, БОГДАН НЕ МАВ НА УВАЗІ ВАС І ТАКИХ, ЯК ВИ. ВІН НЕ ПРИДУМАВ ЦЕЙ ПОСТ, А ПЕРЕДРУКУВАВ. Я ХОЧУ ВИБАЧИТИСЯ ПЕРЕД ВАМИ. АЛЕ Я ВЖЕ ГОВОРИВ, ЩО БОГДАН – ЧАСТИНА КОМАНДИ, І МЕНІ ПОТРІБНА МОЯ КОМАНДА”, – ЗАЗНАЧИВ ПРЕЗИДЕНТ.

Варто зазначити, що нещодавно міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що зусилля Володимира Зеленського по активізації переговорів у «нормандському форматі» мають на меті не допустити реалізацію на окупованій частині Донбасу придністровського сценарію.

Про це Пристайко сказав в коментарі Радіо Свобода.

«МИ В НАЙПЕРШІ ДНІ НАПАДУ НА НАС РОСІЇ, УСВІДОМЛЮВАЛИ, ЩО, НАПЕВНЕ, ЙДЕТЬСЯ ПРО СТВОРЕННЯ ПРИДНІСТРОВ’Я І НА НАШІЙ ЗЕМЛІ… Я СПОСТЕРІГАЮ, ЩО МИ, НА ЖАЛЬ, ЗАГЛИБЛЮЄМОСЯ ДАЛІ І ДАЛІ В ЯКІСЬ ТАКІ СЦЕНАРІЇ ІНКАПСУЛЯЦІЇ ЦЬОГО РЕГІОНУ. І ТЕ, ЩО ЗАРАЗ РОБИТЬ ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ – ЦЕ, МОЖЛИВО, ОСТАННЯ СПРОБА ЯКОСЬ РОЗІРВАТИ ЦЮ ТЕНДЕНЦІЮ, ЦЕЙ ТРЕНД».

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here