Яніна Соколова – Я пишаюся, що живу серед Вас, дорогі! Нас багато і свою країну ми не здамо!

0
650

У себе на сторінці Яніна зробила допис

Я пишаюся, що живу серед Вас, дорогі! Нас багато і свою країну ми не здамо!

А всім тим, хто збирається іти на угоду з ворогом на його умовах, я можу від нас всіх передати:
«Не выйдет! С уважением, идите на*уй!»

Нагадаємо

У Києві пікетувальники з Майдану перейшли до Офісу президента.

Другий вечір поспіль у Києві та інших великих містах відбуваються

У Києві після слів Зеленського про “формулу Штайнмаєра” розпочалися дві акції протесту
акції-протести проти можливого запровадження “формули Штайнмаєра” на Донбасі, про що всі сторони домовилися під час переговорів у Мінську.

Зокрема, увечері 2 жовтня акція “Ні капітуляції!” розпочалася в столиці на Майдані Незалежності. Звідти приблизно до двох тисяч людей вирушили під стіни Офісу президента. Про це пише УНІАН.

Учасники протестів виступають проти вчорашнього схвалення українською владою “формули Штайнмаєра”: президента Володимира Зеленського звинувачують у зраді національних інтересів і капітуляції перед Росією, зазначає Українська служба ВВС.

Загалом ситуація спокійна, на вулиці працює невелика кількість правоохоронців, проте помітно, що всередині Офісу президента їх перебуває значно більше, аніж на вулиці.

Нагадаємо, 1 жовтня учасники Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання на Донбасі погодили так звану “формулу Штайнмаєра”, яка була запропонована у 2015 році тодішнім главою МЗС Німеччини, нинішнім президентом ФРН Франком-Вальтером Штайнмаєром.

“Формула Штайнмаєра”, обмін полоненими та розведення сил на Донбасі. Найголовніше з брифінгу Зеленського
Президент України Володимир Зеленський скликав терміновий брифінг, на якому пояснив, що тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий, як закон про особливий статус Донбасу, почне діяти на постійній основі за умови, коли на цій території відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією та законодавством України. Ще однією умовою є публікація звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

За матеріалами

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here