Що робити, коли старші діти ображають менших?

0
255

Доброго дня учасники спільноти. У мене запитання, що робити, коли старші діти ображають менших?

У мене донька перейшла до 5 класу. Молодша школа у нас розташована в блоках і діти, приходячи на уроки, вільно могли заходити в свій клас. Тепер вони ходять по різним кабінетам і на другий чи третій поверх їх не пускають чергові — це ученики старших класів.

Зрозуміло, що у нас таке правило, що пускати дітей вони можуть з 08:15, але проблема в тому, що старшокласники, як хлопці, так і дівчата, плюються на малих, нецензурно виражаються і штурхаються. Сьогодні вранці підійшла до чергових і біля них якраз, що було до речі, була їхня класна керівничка.

Я сказала про свої претензії, то мені відповіли, що такого не було і в нашій школі бути просто не могло. Але діло в тому, що жалілася не тільки моя донька, а діти з усіх наших п’ятих класів (у нашій школі їх 4).

Я також підійшла і до нашої класної керівнички, вона пообіцяла розібратися. Якщо старші і далі будуть так себе поводити з меншими дітьми підкажіть,будь ласка, що мені далі робити?

Так як моя дитини уже боляче вдарилась рукою об перила, ій заїхали рукою в лоба, і декілька раз штовхнули зі ступеньок. І все це не випадково, а спеціально, при тому старшокласники плюються і матюкаються, вибачаюсь за лексику.

‎Любовь (Facebook)

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало: