Чесно я на це не вплuвав! Нa цю вeчiрню нoвuнy чeкaлa вcя крaїнa

0
2750

Президент України Володимир Зеленський на весь світ заявив, що він не впливає на слідство. Президент дав можливість прихильникам режиму Порошенко одуматися і не ставати на бік зла. На сторону режиму, який втягнув країну у війну, неймовірну убогість і корупцію.

Прихильники режиму використовували цей час для нових майданів проти України, для дестабілізації України, для дискредитації країни в очах світової спільноти.

Сьогодні час минув! Режим почали гасити по повній програмі.

Всього за 24 години були заарештовані 5 псевдогенералов призначених Порошенко, які закуповували для армії браковані бронежелети і завдали Державним збитків на 100 мільйонів гривень.

Сьогодні ж були проведені обшуки на телеканалі Януковича-Порошенко «Прямий». Найближчим часом цей пропагандистський кодло буде прикрито назавжди.

Телеканал Прямий – це колишній телеканал Януковича “Тоніс”. За часів Порошенко була досягнута домовленість – сім’я Януковича віддає телеканал Тоніс, а натомість справи Арбузова, Клименко і Курченко будуть підвішені в судах. Дозволи на заочний суд будуть заблоковані. УМХ залишилося у Курченко.

Щоб приховати сліди, канал Прямий оформили на депутата-регіонала Макеєнка, який був в найпершій Солідарності Порошенко часів Ющенка. Після чого канал став інформаційним зброєю Порошенко, на утримання якого виділялися гроші невідомого походження.

Сьогодні ж були проведені обшуки у сина Пашинського, якого обґрунтовано підозрюють у крадіжці 35 мільйонів гривень з Укроборонпрому

Сьогодні ж Порошенко двічі ходив на допити в ГБР. Найближчим часом він буде арештований.

Сьогодні ж слідчі змогли отримати доступ до 25 офшорам куди виводилися гроші вкрадені у української армії.

Сьогодні ж Пашинського офіційно етапували на допит у справах снайперського розстрілу Майдану.

Сьогодні ж США офіційно зажадали у правоохоронців негайно заарештувати Луценка.

Членам режиму Порошенко залишилися лічені дні. У найближчий тиждень вони будуть ліквідовані в правовому полі і каждобу воздасться правосуддя.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями, якщо підтримуєте дії слідчих!

ELISE JOURNAL

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here