Ця неймовірна жінка, про яку мало хто знає. Хочеться на цілий світ кричати про таких людей. П’ять років, вона допомагає нашим воїнам.

Блоги

Ця неймовірна жінка, про яку мало хто знає, п’ять років ,постійно, збирає свого чоловіка-волонтера, в зону бойових дій. Це, що їй доводиться готувати вдома , може оцінити, і відчути важливість, лише той, хто бачив її неймовірно важку працю.

Коли Володя збирається до хлопців, Людмила стає о 3 год, ночі, щоб замісити тісто, посмажити капусту, приготовити фарш. А потім спекти 100 пиріжків і нажарити 300 чебуреків..! Не забуває посмажити щей курей. І , це ще не все ! Їй хватає сили і здоров’я збирати по селах ТЕ ,що передають для хлопців люди. Відтак, треба ж спакувати, щоб доїхало хлопцям свіже і ціленьке .

Думаю, що ці останні сили , вона черпає згадкою, що колись її синок чекав приїзду волонтерів з домашніми гостинцями … Цю жінку може зрозуміти лише той, хто втратив на цій війні свою найдорожчу дитину … Я розповіла вам про Людмилу Бурко ,яка тихо живе і допомагає нашим воїнам. Але мені хочеться на цілий світ кричати про таких людей, бо їх не так багато ! Низько кланяюсь тобі Людочко за твою працю і за твоє добро !

А ось багато хто дійсно живе без піару, тільки звичайно в своє задоволення. Нехай хтось це робить, а я почекаю. Та нічого з цим не вдієш.Здоров’я і сили бажаю тобі Людочка! Поможи тобі ,Боже !!!

Татьяна Сила. Кропивницький

За матеріалами

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.