«Це здача національних інтересів і початок капітуляції», — міськрада Сум виступила проти імплементації «формули Штайнмаєра»

0
388

Депутати Сумської міськради виступили проти імплементації «формули Штайнмаєра».

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ.

Відповідне звернення до президента та Верховної Ради України було прийнято у п’ятницю, 4 жовтня, на позачерговій сесії.

Депутати заявили, що рішуче заперечують «спроби через реалізацію так званої «формули Штайнмаєра» розміняти перспективи Української державності на примарний мир ціною приниження країною-агресором, що знову зробить Україну частиною Росії».

На їхню думку, наміри з реалізації «формули Штайнмаєра» є неприхованою «здачею національних інтересів і початком капітуляції України в російсько-українській війні».

Також депутати закликали президента розірвати дипломатичні відносини з РФ та не відновлювати їх до повної деокупації всіх українських територій, домогтися реальних кроків на підтримку України від держав, які декларували безпеку та недоторканість її кордонів в обмін на відмову від ядерної зброї.

Депутати пропонують керівництву держави та провідним політичним силам організувати Національний круглий стіл для напрацювання спільної загальнодержавної стратегії на перемовинах.

1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна узгодила текст формули Штайнмаєра, яка в подальшому увійде в новий закон про статус Донбасу.

Також Зеленський заявив, що підписання усунуло останні перешкоди для проведення зустрічі в нормандському форматі.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here