Хтось мене підставив: Лyцeнкa в Києві чeкaв “тeплuй” прuйoм. Дивіться, щo вiн нaробив(ВІДЕО)

0
5960

Екс-генеральний прокурор України Юрій Луцекнко вкрав сотні томів і гігабайти відео, які безпосередньо стосуються снайперського розстрілу активістів та правоохоронців на Майдані.

Про це повідомляє видання Час з посиланням на джерела в Генеральній прокуратурі.

Цю інформацію підтверджують і адвокати правоохоронців і адвокати сімей активістів.

«Луценко, Горбатюк та його угруповання вкрали і знищили тисячі сторінок, гігабайти відео які безпосередньо стосувалися снайперського розстрілу. 

Достовірно відомо, що зникли всі відео які підтверджують, що снайперські позиції знаходилися в готелі Україна де якраз в той час знаходився Андрій Парубій. Швидше за все Луценко знищив найважливіші і ключові докази. Зараз розслідувати справи буде неможливо. Всі кінці ведуть в воду », – говорить джерело в прокуратурі.

Тепер стає абсолютно очевидним, що снайперський вогонь по активістам і правоохоронцям вели снайпера пов’язані з лідерами Майдану. Вони навмисно спровокували бойню, щоб була причина фізично ліквідувати Януковича і захопити владу.

Цю інформацію підтверджують сотні людей, активістів, юристів і самих учасників тих страшних подій.

Проходження українського кордону грузинським снайперам, які брали участь у подіях на Майдані взимку 2014 року, забезпечив особисто Андрій Парубій, а їх роботою керував Сергій Пашинський.

Про це в інтерв’ю виданню «Українські новини», опублікованому 31 жовтня, розповів адвокат Олександр Горошинський

За його словами, за весь час протестів на Майдані туди в різний час  прибули  чотири групи грузинських бійців – по 10 осіб у кожній. Один зі свідків,  Цезарі Баджалідзе , прилетів 15 січня 2014 року, інший,  Георгій Бежіташвілі  – в середині грудня 2013 року. Олександр Ревазішвілі  з’явився в Києві ще навесні 2013 року: за дорученням колишнього військового  Мамукі Мамулашвілі  він проводив снайперську рекогносцировку місцевості в районі Хрещатика та Майдану.

«Це говорить про ретельну підготовку наступних подій. Свідки повідомляють, що в аеропортах Тбілісі та Борисполі для них були організовані проходи без прикордонного контролю. Вони прибували в Україну за паспортами на чужі імена. Як їм пояснювали мету візиту: «допомога протестувальникам на Майдані і створення хаосу» », – розповів адвокат

Свідки також назвали імена тих, хто керував роботою снайперів.

«А забезпечував їм проходження кордону без контролю за підробленими документами особисто Андрій Парубій. Керував їх «роботою» безпосередньо Сергій Пашинський. Також, як вони кажуть, управлінням їх діями на Майдані займалися помічники Парубія і якийсь американський військовий інструктор Крістофер Брайан », – розповів Горошинський.

Генеральна прокуратура Білорусі допитала громадян Грузії, які заявили про те, що вони були свідками розстрілів, що відбувалися на Майдані в Києві взимку 2014 року. Прокуратура Білорусі підтверджує, що ці люди дійсно були на Майдані і вони дійсно є колишніми військовими елітних частин.

Цю ж інформацію підтверджують сотні юристів і адвокатів.

Зокрема адвокат Андрій Портнов каже про 5 томах:

Тепер логічне запитання. Якщо Парубій, Пашинський, Порошенко, Луценко, Геращенко і інші відморозки не причетні до вбивств на Майдані, чому ж за 6 років немає винних? Мало того, чому лідери Майдану відразу ж спиляли дерева куди потрапляли снайперські кулі, знесли бруківку де могли бути докази і знищили тисячі томів справи. Чому?

Тому що вбивцями активістів та правоохоронців виступають самі ж криваві відморозки захопили владу і потопили країну в крові. Вони втопили нас в крові з єдиною метою наживи. Наша кров допомогла їм вкрасти мільярди.

Обов’язково поділіться зі своїми друзями. Країна зобов’язана знати всю правду!

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here