Українці шoковані “подарунком” від Шмигаля! Ціни зростуть на все!

0
277

В Україні за 20 днів травня на ринку подорожчала електроенергія в порівнянні з аналогічним періодом квітня 2020 року.

Про це повідомляє ДП “Оператор ринку”. Йдеться саме про середньозважену ціну купівлі-продажу електричної енергії “на добу вперед”.

Ціна за травень без ПДВ становить 1 348,80 грн / МВт.год, що на 7,68% вище, ніж за 20 днів квітня і на 6,62% вище, ніж за квітень в цілому.

При цьому саме на внутрішньодобовому ринку ціна на таку електроенергію вже становить 1 258,33 грн / МВт.год. що на 1,17% вище за ціну аналогічного періоду квітня і на 2,42% вище, ніж за квітень в цілому.

Відзначимо, що ціна струму на ринку впливає на тариф для споживачів. Тому її підвищення відіб’ється в платіжках українців.

Ринок “на добу вперед” (РСВ) – сегмент ринку, на якому здійснюється купівля-продаж електричної енергії на наступну за днем ​​проведення торгів добу за вільними конкурентними цінами.

Внутрішньодобовий ринок – сегмент ринку, на якому купівля-продаж електроенергії здійснюється безперервно після завершення торгів на РСВ і протягом доби фізичної поставки електричної енергії.

В цей час телеграм-канал “Резидент” вважає, що таке підвищення тарифів пов’язане з прем’єром Шмигалем і його зв’язками з Ахметовим.

“ОСЬ ВАМ І ПОДАРУНОК ВІД ШМИГАЛЯ / АХМЕТОВА, ПРО ЯКИЙ ПИСАВ НАШ КАНАЛ. ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР НАСТІЛЬКИ ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ЗАРОБІТОК СВОГО ГОСПОДАРЯ, ЩО ВИРІШИВ ЗАБРАТИ ОСТАННІ У НАСЕЛЕННЯ НАШОЇ КРАЇНИ. ЯКЩО ЗАРАЗ ЦЕ НЕ ЗУПИНИТИ ТО ЦІНИ ПОЧНУТЬ РОСТИ НА ВЕСЬ СПЕКТР ТОВАРІВ І ПОСЛУГ , НЕ РАХУЮЧИ ПЛАТИ ЗА САМУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ, ЦІНУ ЗА ЯКУ ХОЧУТЬ ПІДНЯТИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ. НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ФРАКЦІЇ СЛУГА НАРОДУ ЗРОБІТЬ, ЩОСЬ З В.О. МІНІСТРА ЕНЕРГЕТИКИ АБО РЕЙТИНГ ПАРТІЇ ОБРУШИТЬСЯ ОСТАТОЧНО. ШМИГАЛЬ ЗАСЛАНИЙ КОЗАЧОК ВІД АХМЕТОВА / ПОРОШЕНКА, У ЯКОГО МЕТА ЗНИЩИТИ РЕЙТИНГ ЗЕЛЕНСЬКОГО! “, – ЙДЕТЬСЯ В ПОВІДОМЛЕННІ КАНАЛУ.

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here