Увага! Тримайтеся! “Сюрприз” для українців: Платити тарифи на комуналку будемо по-новому. Ще одна платіжка. “Це знущання?”

0
645

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, розділить платіжки на електрику для населення на постачання і транспортування.

Про це розповів глава НКРЕКУ Валерій Тарасюк, повідомляє Кореспондент.

“Безумовно. Для промислових споживачів такий поділ вже існує. Надалі це чекає на всі сфери енергетики.

Так працює енергетика в усіх країнах. Тому що транспортування — це природна монополія, а постачання — це конкурентний ринок, і ці послуги повинні надавати різні компанії”, — сказав Валерій Тарасюк.

Яким буде тариф на транспортування електроенергії — наразі невідомо. Але очевидно, суму на транспортування електроенергії для кожного домогосподарства визначатимуть окремо, залежно від кількості спожитої електроенергії за місяць.

Нагадаємо, з січня українці почали отримувати окрему платіжку за доставку газу. Як пояснив регулятор – це поділ платежу, який існував і раніше.

При цьому платіжки за доставку газу отримали і ті споживачі, які газом не користуються. Після цього регулятор пообіцяв знизити вартість послуги для таких споживачів. Після поділу даний вид комунального платежу зріс, зазначають споживачі. Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here