Увага! ЗСУ терміново викликають сотні офіцерів запасу: міністр оборони підписав указ, деталі

0
1928

Міністр оборони України 19 травня 2020 року підписав наказ №157 «Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу в червні-липні 2020 року».

П’ятсот офіцерів запасу у віці до 43 років будуть покликані на три місяці для проходження курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Міноборони припускає, починаючи з 2 липня 2020 року, закликати 500 офіцерів, що мають одну з 16 військово-облікових спеціальностей, які є пріоритетними для української армії.

Всі ці офіцери запасу — люди, які мають вищу освіту не нижче бакалавра, які пройшли навчання на військових кафедрах вузів і не проходили строкову службу в армії.

Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації для офіцерів запасу будуть організовані при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах.

Метою проходження офіцерами запасу цих курсів є придбання ними досвіду і навичок для збройного захисту України, якщо в цьому виникне така необхідність.

У наказі зазначається, що ці 500 офіцерів запасу НЕ будуть задіяні в бойових діях на Донбасі.

Також наголошується, що покликані офіцери на час служби матимуть весь пакет соціальних пільг і гарантій, які затверджені військовослужбовцям-контрактникам.

Також за ними зберігаються місце роботи, посада та середній заробіток за основним місцем роботи незалежно від форми власності підприємства, установи або організації, де працює людина.

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here