«Тридцать населенных пунктов и ряд стратегических высот»: Порошенко озвучил цену отвода ВСУ на Донбассе

0
410

Бывший украинский лидер Петр Порошенко, а нынче глава политической партии «Европейская солидарность» предостерег власти Украины от того, что если с территории ООС будут выведены Вооруженные силы нашей страны, в результате чего силы Операции объединенных сил окажутся на позициях 2016 года, то мы автоматически теряем тридцать населенных пунктов и целый ряд стратегически важных высот.

Как удалось выяснить корреспондентам replyua.net, об этом бывший президент Украины сообщил в своем видео, обнародованном в «Фейсбук».

В частности, в видеообращении он заявил: «С уходом на мифические позиции 2016 года мы теряем около 30 населенных пунктов и ряд ключевых высот.

Там за каждый метр заплачено жизнью украинских героев.

Теперь военных готовят к тому, чтобы выйти из обустроенных позиций в чистое поле. Это — последствия разведения войск по так называемой «формуле Штайнмайера».

Таким образом, согласно словам Петра Порошенко, действующая в Украине власть попросту должна сказать правду обществу. В частности, они должны сообщить о том, что нет простых решений по Донбассу, а завершить все быстро просто нереально.

Он добавил: «Я и сам должен был в свое время признать это».

Сім кроків українського миру Порошенка

З відходом на міфічні позиції 2016 року ми втрачаємо близько 30 населених пунктів і низку ключових висот. Там за кожний метр заплачено життям українських героїв. Тепер військових готують до того, щоб вийти з облаштованих позицій у чисте поле. Це – наслідки розведення військ за так званою "формулою Штайнмаєра".Проукраїнськи налаштовані місцеві жителі – теж в шоці. Вони бояться розправи. Влада має сказати суспільству правду хоча б через півроку після президентських виборів. Простих рішень — нема. Завершити все швидко — неможливо. Я сам колись мусив це визнати. Пропоную сім кроків, які варто зараз зробити, щоб уникнути російської пастки.1. Наполягати на принципах «спершу — безпека», «нічого не погоджено, поки все не погоджено» і «тільки через безпеку до виборів». 2. Сумнозвісна «формула Штайнмаєра», раз вже на неї погодилася влада, має розглядатися лише як складова «дорожньої карти» виконання Мінських домовленостей. Включно з виведенням російських військових, техніки та зброї, роззброєнням незаконних мілітарних формувань, переходом українсько-російського кордону під наш контроль.3. Відведення — лише за умови сталого і всеохоплюючого припинення вогню. Лінія розмежування зафіксована у Мінську 19 вересня 2014 року. Росія та бойовики мають повернути дві з половиною тисячі кілометрів, це пряма вимога Мінська.4. Моніторингова місія ОБСЄ має отримати безперешкодний і повний доступ до всієї окупованої території та встановити постійний контроль над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону.5. Слід створити підгрупу з питань кордону в рамках Тимчасової контактної групи у Мінську. 6. Наполягати на розгортанні багатонаціональних миротворчих сил ООН на всій території окупованого Донбасу. 7. На території ОРДЛО має бути відновлено оподаткування в рамках правового поля України, а також фінансова і банківська системи, повернута українська власність. Лише це дасть підстави і можливість повною мірою відновити соціальне забезпечення регіону.

Опубліковано Петром Порошенком Середа, 9 жовтня 2019 р.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here