Тимошенко: Зеленським повинна зайнятися СБУ, він маріонетка в чужих руках

0
455

Юлія Тимошенко вважає, що Зеленський не проводить самостійну державну політику, а є маріонеткою в руках великих фінансових корпорацій.

Тому їм повинна зайнятися СБУ.

Лідер Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що Зеленський є маріонеткою в чужих для України, руках.

Про це лідер “Батьківщини” заявила в інтерв’ю виданню “Фокус”.

Тимошенко вважає Зеленського маріонеткою в руках великих зарубіжних фінансових корпорацій.

Яких саме – вона поки не називає. Юлія Володимирівна вважає, що цим питанням повинна потурбуватися СБУ.

Вона ж переконана, що нинішній уряд, з благословення президента, втілює в життя рішення, що йдуть врозріз з політикою держави.

“Я просто знаю. Що сьогодні в усі органи влади включені люди, які живуть і працюють на гранти, які раніше працювали на гранти, і які реально сьогодні проводять законопроекти і рішення уряду, які не збігаються з інтересами українського народу і України в цілому”, – заявила Юлія Володимирівна.

Також Тимошенко заявила, що як мінімум дев’ять міністрів кабінету міністрів які лобіюють інтереси закордонних корпорацій, а в декількох міністрів взагалі паспорти іноземних держав.

Про це Юлія Володимирівна заявила також і в ефірі каналу 112.

Також Тимошенко додала, що в першому читанні Зеленський проштовхнув закон про продаж землі в якому до земель сільськогосподарького призначення прирівняли й озера, ліси та навіть заповідники, які тепер згідно з законом можно буде продавати так само як і землю.

За матеріалами Діалог.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here