Терміново! Україна змінює умови карантину, екстрена заява МОЗ: «З 1 червня не зможемо…»

0
791

Україна готова до третього етапу ослаблення карантину

Вже з 1 червня на українців чекає ряд послаблень, на роботу зможуть повернутися працівники сфери обслуговування, а також персонал, задіяний в залізничних і автомобільних перевезеннях.

Як повідомив під час брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, з 1 червня в Україні відновлять роботу спортзали й басейни. Також відновляться межобласные перевезення залізничним і автомобільним транспортом. Дозволять заняття в групах не більше 10 осіб. Це дозволить відновити роботу багатьом курсів, а також автошколам. Правда, для старту третього етапу повинні бути досягнуті деякі індикатори епідеміологічної ситуації.

В найближчі кілька днів Моз розповість, яких правил повинні дотримуватися спортзали й басейни, щоб почати роботу.

Глава Моз Максим Степанов, в свою чергу, заявив, що з 1 червня ми не зможемо повноцінно відвідувати ресторани та інші заклади громадського харчування. Їх повноцінна робота можлива не раніше 10 червня. У міністерстві зазначили, що епідеміологічна ситуація на даний момент не дозволяє повністю відновити роботу кафе.

Крім цього, поки що немає дозволу на запуск дитячих таборів. Їх роботу дозволять на останньому етапі виходу з карантину. Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here