Сумнівів вже немає: в мережі опублікували документ, Путін оголосив мобілізацію і готується до…

0
561

Російський президент Володимир Путін підписав указ про призов перебувають в запасі росіян на військові збори в 2020 році. Експерти висловилися, що це може означати.

Підписаний Володимиром Путіним  указ про призов росіян , що значаться як військовослужбовці-резервісти, на військові збори, має дуже дивну особливість. Через цю особливість деякі експерти і аналітики побачили в указі насторожуючі тенденції, зокрема – ознака прихованої мобілізації, повідомляє  Діалог.UA.

Цей указ від попередніх указів  Путіна про військових зборах, що видаються в 2014 і в 2019 роках, відрізняється тим, що в немає відсутня інформація про терміни проведення зборів, на які призиваються резервісти. Тобто, має бути виданий ще один документ про закінчення зборів. Видано, коли вважатиме за потрібне той, хто оголосив збори.

Висловлюючись чиновницьким мовою, збори оголошені “до особливого розпорядження”. І це дуже нагадує підготовку до чогось такого, що вимагає залучення в збройні сили додаткову кількість людей і може тривати протягом невизначеного кількості часу.

Політолог Тарас Березовець в своєму телеграм-каналі висловив припущення, що мова йде про приховану мобілізацію і підготовці до можливого початку військових дій.

“Іншими словами, путінський указ можна трактувати як приховану мобілізацію. Ключове питання: навіщо? Якщо, звичайно, ти не готуєшся до початку масштабних військових дій”, – пише політолог.

А ось військовий експерт Олексій Арестович вважає, що ситуація може бути не настільки критичною, як це здається на перший погляд. 

Аналітик на своїй сторінці в Facebook нагадує, що програмою майбутніх військових навчань “Кавказ-2020” передбачено участь в них резервістів. Крім того, заклик резервістів – далеко не все з того, що країна повинна зробити для підготовки до масштабної війни. 

На щастя, інші ознаки, пише Арестович, поки не простежуються.

Збори, оголошені указом Путіна, будуть проходити в російській армії, військах нацгвардію, держохорону і ФСБ. Матеріально-технічне забезпечення зборів покладено на уряд і місцева влада.

Раніше Володимир Путін на тлі глобальної кризи, викликаного пандемією в наслідок коронавируса, вирішив нагадати громадянам РФ, як країна  переживала більш голодні і складні 90-ті.

Також російський професор, історик Зубов пояснив,  що саме розкрив Путін  у своїй статті про підсумки Другої світової війни. Источник

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here