«Слуга народу» Дубінський пропонує готівковий валютний обмін оподаткувати «на розвиток спорту»

0
276

Готівкова валюта в країні переважно з’являється з тіньової економіки і хабарів, а валютні спекулянти розгойдують курсову хвилю.
Таку думку висловив нардеп Олександр Дубінський у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

«З приводу 1% податку з обміну валют (законопроєкт 2208). Вважаю, що у разі запровадження чека з кожної касової операції (законопроєкт 1053-1) + жорсткі санкції за його невидачу (1073-1) — потрібно створювати стимули для обміну валют у безготівковій формі. Тобто, якщо валюта розміщується на поточному/картковому/віртуальному рахунку — обмін проводиться без комісії. Якщо ж обмін відбувається в готівковій формі — платите податки в бюджет. На розвиток спорту.

Тому що готівкова валюта в країні, переважно, з’являється з тіньової економіки і хабарів», — написав народний обранець.

Він упевнений, що таким чином готівковий валютний обмін буде переведений «у білу».

«Щоб валюта потрапляла в банки, і не підписувала сірий готівковий обіг і валютних спекулянтів. Які потім знову будуть розгойдувати курсову хвилю, заганяючи «оленів», — зазначив Дубінський.

На його думку, наступний крок — офшори: «Вважаю, що кожен підприємець, який працює з офшорною компанією, має принести довідку про її кінцевого бенефіціара. Якщо ним є громадянин України — то ДФС має застосувати до нього податок на доходи фізосіб».

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here