Сбу з автоматами, обшуки і затримання: За лiдeрa мaйдaнy i друга Пoрoшeнкa також сьогодні взялись(ВІДЕО)

0
4010

У Турчинова почалися обшуки. Сам Турчинов зник, оскільки його заздалегідь попередили про затримання.

Обшуки проходять одночасно в квартирах Турчинова, в офісі адвокатського об’єднання «Турчинов і партнери», який знаходиться в офісному центрі «Парус» на 36 поверсі.

Співробітники Служби безпеки України в п’ятницю в Києві проводять слідчі дії у бізнес-центрі “Парус” у рамках розслідування справи про розкрадання державних коштів посадовими особами Київської міської державної адміністрації (КМДА) під час будівництва Великої окружної дороги в столиці.

“СБУ проводить обшуки в адвокатському об’єднанні у справі про розкрадання державних коштів посадовими особами КМДА”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в спецслужбі.

Як стало відомо агентству, слідчі дії відбуваються в адвокатському об’єднанні “Турчінов і партнери”.

Пізніше прес-центр СБУ поінформував, що спецслужба спільно з прокуратурою продовжують документувати протиправні дії чиновників КМДА під час реалізації проекту “Будівництво Великої окружної дороги”.

“За даними слідства, чиновники КМДА спільно з посадовцями комунальних та приватних підприємств мали намір привласнити значну суму коштів із майже 1 млрд грн, виділених з бюджету на будівництво.

Наразі відбуваються обшуки в офісі адвокатського об’єднання, яке представляє інтереси однієї з комерційних структур, задіяних у проекті”, – йдеться в повідомленні.

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here