Рідний мій, моє серце плаче.. Два тижні тому він зробив пропозицію коханій дівчині.. А сьогодні його не стало..

0
1185

Сьогодні, 7 листопада, Україна втратила молодого захисника. Про це повідомляє в фейсбуку Офіційна сторінка 92-ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка

“Звичайно, на війні немає правил чи, як-то кажуть, всі методи дієві.

Та, назвати звірячим вчинок найманців, які сьогодні 7 листопада 2019 року безжально вбили нашого побратима, а трьох хлопців поранили, це нічого не сказати. Це не люди, це – звірі у людській подобі!!!

З болем і скорботою вимушені повідомити про втрати у нашій родині. Сьогодні зведене інженерне відділення одного з механізованих батальйонів бригади виконувало завдання по забезпеченню лісом-кругляком свій підрозділ для інженерного обладнання позицій.

І в момент, коли наші побратими біля ВОПу вивантажували деревину, ворог посеред білого дня прицільно здійснив два постріли з установки ПТУР.

Одна ракета влучила точно у машину УРАЛ, біля якої і працювали захисники. На превеликий жаль, на місці загинув старший солдат Герман Бродніков.

Йому було всього 23 роки. До лав 92 ОМБр хлопець прийшов 2016 року. Він був відданим та славним сином своєї батьківщини, а ще вірним другом та побратимом.

Ще троє армійців зазнали численних поранень різного ступеня тяжкості, один із бійців у важкому стані. Молимось за нього. Повірити у таке складно, якщо не знати російського окупанта-ката. Адже жодні Мінські домовленості для ворога не діють. Постійно порушуючи режим тиші, російські терористи розстрілюють наших побратимів.

Досі не віримо, що втратили Германа. Висловлюємо глибокі співчуття мамі та батьку Героя. Дякуємо за виховання відважного бійця та просимо вибачення за те, що не вберегли. Світла пам’ять побратиму…”

18 жовтня Герман зробив пропозицію своїй коханій дівчині Ірині.

“Рідний мій моє серце плаче більше в моєму будинку не світить сонце я не змогла обійняти тебе я не змогла сказати як сильно я тебе люблю. Ти завжди будеш в моєму серці. Я люблю тебе. Світла пам’ять” – написала сьогодні кохана воїна на своїй сторінці у фейсбук.

Вічна пам’ять Герою!

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here