«Розведенню військ бути!» Зеленський їде в зону розведення військ на Донбасі

0
751

Вчора стало відомо про те, що представники української влади мають намір відвідати населений пункт Золоте, а також Петрівське і Станицю Луганську, де має бути проведено розведення військ.

За підсумками зустрічі з питань безпеки і оборони в Офісі президента України заявили, що такий візит влади очікується наступного тижня.

Зокрема, в повідомленні наголошується: «Очікується, що на наступному тижні представники влади відвідають Петровське, Золоте і Станицю Луганську, щоб особисто переконатися в тому, що місцевим жителям нічого не загрожує».

Крім іншого, під час зустрічі її учасники, серед яких були голова МЗС України Вадим Пристайко, керівник Генерального штабу Руслан Хомчак, помічник президента Андрій Єрмак, начальник Генерального штабу Руслан Хомчак, глава СБУ Баканов і інші, обговорили ситуацію з безпекою на Донбасі.

У тому числі в районі населених пунктів Золоте і Петровське, де заплановано розведення військ.

У повідомленні Офісу президента України також додали: «Глава держави підкреслив, що питання безпеки українців, особливо населення в зоні розведення і досягнення стійкого миру на сході країни є пріоритетними для нього».

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here