Підкорює Америку! Олена Зеленська взяла участь в щорічному обіді перших леді в ООН

Новини

Перша леді Олена Зеленська представила відразу кілька стильних образів під час візиту в США, куди вирушила разом з чоловіком, президентом України Володимиром Зеленським для участі в Генеральній асамблеї ООН.

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у щорічному обіді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН. Про це перша леді повідомила на своїй сторінці в Instagram.

На офіційній сторінці першої леді в Instagram була опублікована серія фото з Америки, на яких вона продемонструвала бездоганне відчуття стилю.

Зокрема, українська перша леді вибрала для виходу в світ костюм-трійку з оверсайз-піджаком і жилеткою на ґудзиках ніжно-блакитного кольору.

“Мала нагоду взяти участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development на підтримку Цілей розвитку тисячоліття ООН і приєднатися до вшанування представників індустрії моди за їхній внесок у досягнення глобальних Цілей сталого розвитку”, — написала Олена Зеленська.

Перша леді висловила свою повагу та передала привітання номінантам.

Нагадаємо, що щорічний обід Fashion 4 Development проводять під час тижня Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку, щоб відзначити співпрацю між дипломатією та модою. Перші леді, посли ООН та високоповажні особи з усього світу збираються, щоб вшанувати номінантів на нагороди — так званих “агентів змін”, за їх гуманітарну роботу.

Відзначимо, сьогодні президент України Володимир Зеленський виступив на загальних дебатах 74-ї сесії Генасамблеї ООН.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.