Приїхати в місто яке звільнив «Азов» і яке після обстрілів з ОРДЛО бачило вбuтих людей прямо на вулицях, заявити таке?

0
944

Радник секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення окупованих територій Донбасу Сергій Сивохо анонсував створення Національної платформи примирення і єдності, щоби почати “пошук діалогу на шляху до миру”.

«Підтверджую, що в Золотому вже розпочато розведення. А ось що за ситуація зараз з «Нацкорпусом», я не в курсі.

Хочете мою думка? Це незаконне збройне формування!», – сказав він.

Зокрема, Сивохо наголосив, що “більшість українців хочуть саме цього, але войовнича меншість продовжує диктувати стару набридлу політику”.

Якщо ми хочемо повернути Донбас ми маємо навчитись пробачати.

“Мир неминучий. А значить, сильній та незалежній Україні – бути”, – переконаний Сивохо.

Водночас він наголосив, що Зеленський – “президент миру і діалогу”, проте “краще не випробовувати ступінь терпіння президента“.

“Чим більше ми говоримо про свободу, тим більш стаємо залежними”, – прочитав Сивохо з папірця текст виступу.

Нагадаємо: П’ять років тому сталася одна з найбільш ключових перемог сил АТО на першому етапі війни. 13 червня 2014 року відбулося звільнення Маріуполя від бойовиків, які здійснювали безчинства у місті протягом декількох місяців (захоплення міськради, напади на прихильників єдиної України, штурм міського управління внутрішніх справ тощо).

Підготовка до операції У МВС, враховуючи повний параліч силових структур у місті, було вирішено зробити ставку на батальйон «Азов», який було доукомплектовано та забезпечено необхідним озброєнням. Також до зачистки було залучено 72-у механізовану бригаду ЗСУ.ПОПУЛЯРНОЕ В СЕТИ

Обстріл східних околиць Маріуполя з РСЗВ «Град» 24 січня 2015 року, коли загинули 30 жителів міста, ще 118 людей були поранені. Пошкоджені були 79 великих об’єктів, з них 22 багатоповерхівки та 37 приватних будинків.

Загалом буквально за дві хвилини були повністю або частково зруйновані чи пошкоджені понад 200 будівель.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here