Пристайко: “Нам довелося тримати Зеленського за руки в Станиці Луганській, щоби він не пішов пішки до самого Луганська”

0
2687

Глава МЗС України Сергій Пристайко рассказал прімітну історію з останньої поїздкі президента Володимира Зеленського на лінію фронту до Станіці Луганської.

Президент був сильно вражений, тім що там діється. Гучну заяву Пристайко зробив в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі 1 + 1.

«Нам довелось тримати Зеленського за руки, щоби він не пішов пішки до самого Луганська».

Невідомі раніше подробиці поїздки президента Зеленського до Станиці Луганської розповів міністр закордонних справ Вадим Пристайко в ефірі програми «Право на владу».

«Чесно кажучи, нам довелось тримати його за руки, щоби він не пішов до самого Луганська. Тому що він сказав: це все моя земля, це все – українська земля.

Те, що ми бачили, як люди там живуть, як вони тягають цими тачками через розбомблений міст, він їм сказав, не криючись за спинами охорони, що я відремонтую цей міст.

Якщо ви бачили, з сьогоднішнього дня люди почали перреходити по цьому тимчасовому мосту. І будується новий міст», – розповів Пристайко.

«Нам довелось тримати Зеленського за руки, щоби він не пішов пішки до самого Луганська».

Пристайко: «Нам довелось тримати Зеленського за руки, щоби він не пішов пішки до самого Луганська». Невідомі раніше подробиці поїздки президента Зеленського до Станиці Луганської розповів міністр закордонних справ Вадим Пристайко в ефірі програми «Право на владу». «Чесно кажучи, нам довелось тримати його за руки, щоби він не пішов до самого Луганська. Тому що він сказав: це все моя земля, це все – українська земля. Те, що ми бачили, як люди там живуть, як вони тягають цими тачками через розбомблений міст, він їм сказав, не криючись за спинами охорони, що я відремонтую цей міст. Якщо ви бачили, з сьогоднішнього дня люди почали перреходити по цьому тимчасовому мосту. І будується новий міст», — розповів Пристайко.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 3 жовтня 2019 р.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here