Працівники окупаційних адміністрацій Донбасу зможуть бути у владі, – «слуга народу» Ткаченко

0
210

Депутат фракції «Слуга народу» Максим Ткаченко заявив, що працівники окупаційних адміністрацій Донбасу зможуть залишитися у команді нової влади.

Радник секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу Ткаченко заявив в ефірі «Донбас.Реалії«, що на «тому боці зараз при владі все одно є професійні люди».

Є люди зі здоровим глуздом, є чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій, але з різних причин залишаються там. Я не виключаю, що хтось із них зможе залишитися в команді нової влади,
– так сказав «слуга народу».

Відзначимо, що 6 листопада депутату довелося пояснити свою позицію. 

За його словами, на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей рано чи пізно пройдуть вибори за законодавством України за участі міжнародних організацій. Ткаченко зауважує, що громадяни України, які проживають на непідконтрольній частині і внутрішньо переміщені особи, які повернуться додому, зроблять свій вибір.

Він додав, що за результатами цього вибору у новій українській владі можуть виявитися нинішні керівники лікарень, шкіл, університетів, театрів Луганська, Донецька та інших міст, які не приймали нікакої участі у незаконних діях, а залишилися на окупованій території як заручники ситуації.

Ткаченко закликав не ділити країну, а зшивати її. За його словами, це реальний шанс звільнити територію України від агресора.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко раніше наголошував, що після розведення військ на Донбасі проросійські бойовики не зможуть залишитися на території України.

Пристайко заявляв, що вони «не сядуть поруч з депутатами Верховної Ради», бо це політична «червона лінія».

Володимир Зеленський повідомляв, що вибори на окупаному Донбасі зможуть відбутися тільки після виведення російських військ та за українським законодавством.

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here