Помічника Зеленського викрили у зв’язках з другом Путіна

0
421

Помічника президента України Володимира Зеленського Андрія Єрмака, який вважається головним перемовником із Заходом і Росією, викрили у зв’язку з РФ — Obozrevatel

Як повідомляє програма «Схеми: корупція в деталях», він має ділові відносини з російським громадянином, наближеним до владної верхівки.

Андрій Єрмак і Рахамім Емануїлов є співвласниками двох українських фірм: ЗАТ «Інтерпромфінанс Україна» і ТОВ «М.Е.П.», про що свідчить офіційний реєстр юридичних осіб.

Емануїлову 70 років, він вчений, громадсько-політичний діяч і бізнесмен у Росії. Є бенефіціаром фірми «Інтерпромторг» (Москва), яка числиться серед засновників російського «Інтерпромбанк». Ще одним акціонером цього банку є член партії «Єдина Росія», член Ради Федерації, сенатор від Камчатського краю Валерій Пономарьов, який вважається найбагатшим сенатором РФ.

Серед членів ради директорів «Інтерпромбанку» – Іван Садчиков, який є першим заступником керівника апарату уряду Російської Федерації Сергія Приходька й фігурантом скандалу з Настею Рибкою.

Також партнер Єрмака належить до московської громади гірських євреїв, членом якої є однокурсник Володимира Путіна Ільгам Рагімов.

«Рахамім Емануїлов – старий друг мого батька. Вони познайомилися, коли тато працював у посольстві СРСР у Афганістані: поїхав туди очолювати команду радянських фахівців із профтехосвіти. 20 років тому, у 1999-му, Рахамім попросив мене допомогти йому зареєструвати компанію на території України, оскільки планував займатися консультаційною діяльністю з торгівлі. Я посприяв йому як юрист. Ніяка господарська діяльність через цю організацію в підсумку не велася. Востаннє ми спілкувалися майже десять років тому – я вітав його телефоном із днем народження», – прокоментував розслідування сам помічник президента.

Водночас, як повідомляють журналісти «Схем», вони проаналізували фінансові звіти обох компаній, у яких Єрмак та Емануїлов досі є співзасновниками.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here