Поліцейські зашквари стали нормою… З самого ранку ця новина сколихнула Україну

0
338

Поліцейських звинуватили в побитті активіста під час протестів під Шевченківським районним судом Києва в понеділок, 15 червня, де обирали запобіжний захід Сергію Стерненку.

Ним виявився аспірант історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, учасник бойових дій на сході України Олександр Кір’яков. Відповідну заяву опублікували на сайті навчального закладу.

У КНУ відзначили, що на опублікованих у ЗМІ фото чітко видно, що Кір’якова б’ють поліцейські, коли той лежить на землі. В університеті заявили, що таке нелюдське ставлення до громадянина, молодого дослідника й ветерана війни за незалежність не вкладається в межі здорового глузду.

«Коли на весь світ нахлинула хвиля протестів проти поліцейського свавілля, коли Україну трясуть гучні скандали, пов’язані зі злочинами, вчиненими поліцією, боляче констатувати, що деякі наші правоохоронці розтоптали Конституцію, забули уроки Революції Переваги – і те, якою трагедією обернулися насильницькі дії їхніх попередників проти демонстрантів у 2013-2014 роках. Вони не хочуть бачити справжніх ворогів, які щодня вбивають наших захисників на Східному фронті», – підкреслив колега потерпілого Кір’якова.

Вони сподіваються, що заява керівника Національної поліції Києва Андрія Крищенка про усунення поліцейських і початок службової перевірки дасть реальні результати.

Заява колег постраждалого активіста Олександра Кір'якова

Заява колег постраждалого активіста Олександра Кір’якова

OBOZREVATEL

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here