Не голодує! Голова ВСУ за раз з’їдає 5-ть пенсій простого українця. Ось так виглядає звичайний обід «еліти» (ВІДЕО)

0
1432

Відомий український блогер Михайло Шнайдер показав, як обідає голова Верховного суду Валентина Данішевська.

Відповідну публікацію блогер розмістив на сторінці в facebook.

Так, Шнайдер показав відео на якому оператор спілкується з главою верховного суду, яка в свою обідню перерву вийшла відпочити в елітному ресторані. За словами блогера середній чек у цьому закладі становить 10 тисяч гривень.

Під час діалогу Валентина Данішевська заявила, що на неї немає ніякого тиску ні з боку Зеленського, ні з боку Богдана.

Однак Шнайдер закликав президента України звернути увагу на «героїню» і на її шикарний спосіб життя. Адже не кожен держслужбовець може дозволити собі насолоджуватися дорогими закусками і вином на десятки тисяч гривень в обідню перерву.

«Нічого Незвичайного. Просто глава верховного суду України Валентина Данішевська, в свою обідню перерву, відпочиває в елітному ресторані Bigoli, середній чек в якому становить… 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.

Вона насолоджується дорогим вином і вишуканими Закусками.

Валентина Іванівна запевняє оператора, що ні Зеленський ні Богдан, не роблять на неї ніякого тику.

Ну, а я б настійно порадив Володимиру Олександровичу все-таки звернути увагу на нашу «Героїню». Адже такий шикарний спосіб життя, однозначно не повинен залишатися непоміченою… «, – йдеться в публікації.

Нагадаємо, голова Верховного cуду України Валентина Данішевська скаржиться, що не може зустрітися з президентом Володимиром Зеленським і донести свою позицію щодо скорочення кількості суддів.

Ничего Необычного.Просто глава верховного суда Украины Валентина Данишевская, в свой обеденный перерыв, отдыхает в элитном ресторане Bigoli, средний чек в котором составляет… 10 ТЫСЯЧ ГРИВЕН.Она наслаждается дорогим вином и изысканными Закусками.Валентина Ивановна уверяет оператора, что ни Зеленский ни Богдан, не оказывют на неё никакого Давления. Ну, а я бы настоятельно посоветовал Владимиру Александровичу все-таки обратить внимание на нашу "Героиню". Ведь такой шикарный образ жизни, однозначно не должен оставаться Незамеченным…

Опубліковано Mihail Shnayder Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here