Нардепи залишаються недоторканними: з КПК вилучили норму про слідчі дії щодо парламентаріїв, — Юрчишин

0
335

Народні депутати після набрання чинності закону про скасування недоторканності можуть і надалі залишитися недоторканними, якщо всі інші закони не буде приведено у відповідність із Конституцією.

Про це сказав журналістам в кулуарах парламенту народний депутат від «Голосу» Ярослав Юрчишин, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

«Всі моменти, що стосуються скасування недоторканності з цього закону були вилучені на комітеті. Тобто «Слуги народу», зокрема і президент, обіцяючи суспільству скасувати депутатську недоторканність, скасували її на рівні Конституції і не скасували у всіх інших законах.

Слідчий суддя, знаючи, що в Кримінально-процесуальному кодексі виписана окрема процедура, яка вимагає голосування в залі від початку слідчих дій щодо народного депутата навряд чи зможе йти проти закону, незважаючи на те, що зараз у Конституції такої вимоги вже немає.

І тому, або буде затягувати, або не прийматиме рішення. У даному випадку ми після 1 січня і далі можемо залишатися недоторканними, тому що цю частину було із закону вилучено», — зазначив Юрчишин.

Він розповів, що було обіцяно, що «до січня, коли набере чинності закон про скасування недоторканності, має бути вироблено і прийнято закон, який би привів у відповідність всі інші закони, про Регламент, про статус народного депутата, Кримінально-процесуальний кодекс, щоб скасування недоторканності було повноцінним, а не тільки на папері».

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here