Маруся Звіробій: Аяйяй… понабирали салабонів, один втомивсі, інша плаче, в цього стрес..

0
829

У мережі з’явилася переписка народного депутата від “Слуги народу” Миколи Тищенка із пранкером “Джокером”, в якій парламентар розповів про ситуацію у фракції, конфлікт із Олександром Ткаченком та інші деталі “важкого” життя.

Відповідну переписку оприлюднило видання Страна.UA.

Згідно з інформацією, пранкер листувався із Тищенком від імені генерального прокурора Руслана Рябошапки і зміг розпочати відверту розмову щодо політичного та світського життя співрозмовника. 

Зокрема, Тищенко описує надзвичайно напружену ситуацію у фракції, де немає дисципліни, і пропонує Рябошапці разом її навести. 

Також “слуга народу” ділиться деталями особистого життя, що зазнало негативного впливу від його політичної діяльності, і  переживає за власне майбутнє. 

“Бізнесу п@здець без мене. Ім’я вбивають в мотлох, думав команда сім’я колектив всі один за одного і просто ху*ю … дружина плаче, кожен день говорить, що мене посадять))) … як далі не розумію…”, – скаржиться Тищенко “генпрокурору” і перераховує метаморфози його публічного іміджу як політика, який почав з “дурня” і, ймовірно, як прогнозує Тищенко, закінчить “пі…сом”.

“Спочатку я дурень, потім насос, потім наркоман, потім Добкін, потім з АТО – Ярошем за закон 2045-1 зарубився, тепер я “смотрящий” (мова про чутки, які розганялися в ЗМІ, що Тищенка нібито призначено “смотрящим” за Києвом, що він сам заперечував, – ред.), скоро в пі…. запишуть”. 

Волонтер та військовий інструктор Маруся Звіробій на своєму телеграм-каналі прокоментувала скандали у партії “Слуга народу”:

“Нардеп СН Тищенко жалівся що в нього бізнес загинається, раніше ж був уважаємий чєловєк, а тепер х*ями обкладають на кожнім кроці. Аяйяй… понабирали салабонів, один втомивсі, інша плаче, в цього стрес, бубочки бл*ть.”

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here