Люди не вірять своїм очам! Несподіване рішення Кабміну: Українцям підготували суттєві надбавки до зарплат. До 100% від окладу. Кому пощастить

0
2638

Українці зможуть отримати доплати в розмірі до 100% заробітної плати.

Про це повідомляє урядовий портал у понеділок, 25 травня.

Міністерство соціальної політики України затвердило перелік посад соцпрацівників, яким належить така надбавка.

Законом № 540-ІХ передбачені додаткові, до встановлених законодавством, доплати до зарплати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (будинку).

Кабмін у свою чергу постановою також встановив доплату працівникам постачальників соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувачів (будинку), у граничному розмірі до 100 відсотків заробітної плати.

Відповідно до затвердженого Мінсоцполітики списку, тепер доплату в розмірі до 100 відсотків заробітної плати, зможуть отримати:

педагог соціальний/фахівець із соціальної роботи;
фахівець із соціальної допомоги вдома;
соціальний працівник;
фахівець з фізичної реабілітації;
практичний психолог/психолог.

Визначати працівників, які отримають надбавку, будуть керівники установ сфери соціального захисту. Зазначена доплата здійснюється за рахунок та в межах видатків місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів. Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here