Люди не вірять своім очам! Індексація виплат в Україні: з’явилася термінова заява Пенсійного фонду, «з початку місяця…»

0
2489

Ще не всі українські пенсіонери отримали проіндексовані виплати, обіцяні в травні

Як передає Politeka.net з посиланням на Фейсбук Пенсійного фонду України,  фінансування пенсій у травні ще триває.

Згідно з повідомленням, на пенсійні виплати спрямовано 3,8 мільярда гривень — з початку місяця сума досягла вже 37,4 мільярда гривень. 

«Щомісяця з дотриманням вимог законодавства забезпечується фінансування коштів на виплату пенсій організаціями, які здійснюють їх виплату і доставку, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія. Пенсійний фонд України вживає вичерпних заходів для подальшого забезпечення в повному обсязі виплати призначених пенсій», — йдеться в заяві ПФУ.

Раніше ми повідомляли, кандидат економічних наук Олександр Хмелевський розповів, чого чекати українським пенсіонерам в цьому році.

За його словами, надбавку до виплат варто очікувати тим, кого обійшла стороною травнева індексація. У цю категорію входять, люди, які отримують мінімальні виплати і підвищені пенсії.

З 1 червня по 1 грудня підвищення у розмірі 131 гривні отримають люди, у яких «соціальні пенсії». Це стосується тих, хто не напрацював достатнього стажу, але в пенсійному віці. 

Як зазначив експерт, дані надбавки пов’язані з підвищенням прожиткового мінімуму. Так, мінімальна пенсія 80 тисяч осіб виростить до 1712 грн (на 74 грн) в липні. А в грудні —  до 1769 грн (ще на 57 грн). 

Надбавку отримають і пенсіонерки зі «сверхстажем», які працювали понад 30 років і пенсіонери — більше 35 років. Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here