Кравчук здивував мережу своєю заявою! Так про Зеленського ще ніхто не говорив

0
21758

Кравчук не лише не змінив свого ставлення до Зеленського, але й тепер прямо висловлює йому своє відкрите та щире захоплення. Кравчук заявив, що вірить Зеленському та пообіцяв не заважати йому проводити свою політику.

«60 відсотків людей живуть дуже погано … Якщо 60% людей хочуть жити краще і президент Зеленський взяв амбітне завдання зробити так, щоб вони жили краще і не плакали. Він поки ще нічого не зробив, але твердо сказав. Так я не буду нічого робити, щоб йому заважати це втілити заради цих 60 відсотків », – заявив Кравчук.

Також у цій розмові Кравчук дає цікаві характеристики деяким іншим учасникам політичного процесу. Наприклад, каже, що “Порошенко тримається за владу до крові” та його нічого не цікавить окрім влади:

“Хобі Кучми – спортзал, моє – полювання й вареники, Ющенка – бджільництво й рушники, Януковича – зброя й автомобілі. А в Порошенка найважливіше хобі – влада”

Окрім цього варто зазначити, що екс – президент розповів яким був його останній робочий день в якості президента. “Я майже відразу після поразки на виборах став, так би мовити, збирати речі і доробляти розпочаті справи. У мене було 12 днів на звільнення кабінету, а сьогодні кандидату дали цілий місяць”.

Він також додав, що посада президента не вічна і стають ним не по крові, не передається це звання від батька до сина. Все з волі народу. Народ дав владу, він її і забере.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here