Зеленський: “Я бачу які у вас емоції відносно мого вчорашнього вислова в Золотому і хочу пояснити всім наступне…”

0
3070

Президент Володимир Зеленський відверто розповів про поїздку на Донбас, де провів кілька діб, повідомляє прес-служба президента в Фейсбук

«Провів дві доби в Золотому. Їздив на передову. Зустрічався з вчителями і лікарями, які, незважаючи на складні умови, продовжують робити свою роботу.

Говорили про побут на лінії розмежування, про соціальні потреби, а також про можливе розведення військ. Зрозумів одне – всі хочуть миру. Всі готові до розведення », – зазначив він.

Зеленський уточнив, що дізнався від місцевих, що «на околиці в приватному будинку оселилася група озброєних людей. Жителі Золотого не на жарт стурбовані, хто це такі. Вирішив поспілкуватися з ними сам.

Деякі розмови виявилися емоційними ». «Однак готовий і далі говорити і шукати взаєморозуміння. Але самими лише розмовами війни не закінчити. Мені важливо було почути українців, які чекають світу. Це для мене головне.

Ми повинні шукати шляхи і працювати для завершення війни. І не за всяку ціну – підкреслюю це. Капітуляції не буде ні в якому разі. Це я кажу як Президент і Верховний Головнокомандувач.

Упевнений, у нас все вийде і Україна знову буде єдиною », – підкреслив він.


Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here