Зеленський заявив, що читає прослушку розмов учасників акцій протесту, — блогер після зустрічі в ОП

0
404

Трегубова у Facebook.

«Саша Погребиський попросив його (Зеленського. — Ред.) передати привіт Богдану та вимагати від нього вибачень перед ветеранами. Адже Богдан звинуватив мітингувальників 6 жовтня у тому, що вони збиралися за гроші. А йому — та іншим присутнім там ветеранам — трішки образливо це чути.

— Хлопці, — каже Зеленський своїм характерним тоном, — 99% з вас нормальні люди. Але є ж 1%… Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я ж знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив. А привіт Богдану я передам», — написав Трегубов.

За словами учасника зустрічі, цим визнанням президент «лихо порвав», емоційний контакт із присутніми, якщо його і вдалося встановити.

«Одне з двох — або людина перед нами кидає слабенький понт, невдало вбиваючи між нами клин, або — що, може, й гірше — йому локшину на вуха вішають не тільки голландці, а й власні спецслужби. Ну б**дь. Нормально ж спілкувались. (Десь в цей момент я зрозумів, що «ну б**дь!» кажу вголос, а не про себе, і стулив пельку)», — написав Трегубов.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here