За заслуги! Володимир Зеленський нагородив Притулу почесним орденом!

0
999

Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Про це повідомляється в указі президента.

Зеленський нагородив 25 волонтерів.

Зокрема, трьох волонтерок – орденом княгині Ольги 3 ступеня, волонтера Віталія Дейнегу – Хрестом Івана Мазепи.

Волонтера і телеведучого Сергія Притулу президент нагородив орденом “За заслуги” III ступеня – “за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки української держави, активну благодійну і гуманістичну діяльність”.

Нагадаємо, що Сергій Притула балотувався до Верховної Ради за списком партії Святослава Вакарчука “Голос” під номером 30.

“ЯКБИ МЕНІ ПОДОБАЛОСЯ ВСЕ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ В УКРАЇНСЬКІЙ ПОЛІТИЦІ ОСТАННІМ ЧАСОМ, А ЗАРАЗ І ПОГОТІВ, Я Б, МАБУТЬ, ЦЬОГО НЕ РОБИВ. ВИХОДИТИ З ВЛАСНОЇ ЗОНИ КОМФОРТУ – ЦЕ НЕ ДУЖЕ ПРИЄМНО, АЛЕ Я ХОТІВ БИ БУТИ КОРИСНИМ ЦІЙ КРАЇНІ І ЇЇ ЛЮДЯМ. І МАЮЧИ ПЕВНИЙ КРЕДИТ ДОВІРИ ВІД ВАС, Я ДУМАЮ, ЩО Я МОЖУ НА ЦЕ НАВАЖИТИСЬ”, – ПОЯСНИВ ВІН РАНІШЕ.

Водночас Притула повідомив, що попросив лідера партії Святослава Вакарчука поставити його на 30-е місце в списку, хоча той пропонував включити його до першої десятки.

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here