Два дні! Термінове звернення Саакашвілі до українців- Він підняв країну. Шмигаль так не може

0
451

Днями набрав чинності закон 1210. Одночасно з багатьма позитивними речами в законі є прямі ризики для роботи бізнесу та економіки у цілому, розпочав своє звернення до українців у Фейсбук, Михаіл Саакашвілі.

Президент Зеленський дуже стурбований тими ризиками, який несе цей закон для бізнесу, тому він виступив з ініціативою терміново розробити зміни, які необхідно до нього внести.

Через два дні у нас велика зустріч з бізнес-асоціаціями, щоб почути їхню думку, але я б хотів почути думку кожного з вас!

Міхеїл Саакашвілі, глава виконкому реформ, заявив, що новий закон про боротьбу із ухиленням від сплати податків, який президент Володимир Зеленський підписав 21 травня, потрібно негайно міняти. Про це він сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Окрім того, Сааакашвілі впевнений, що новий закон лише ускладнює адміністративний податок, а також збільшує повноваження податкових органів.

“Податкова отримала право закручувати гайки, презумпція провини перекладається на платника податків, тому що треба доводити щось податковій”, – заявив він.

На думку політика, Зеленський насправді не хотів підписувати закон, але це було однієї з основних вимог від МВФ для підписання договору.

Верховна Рада ухвалила законопроект №1210 16 січня. Документ у другому читанні підтримали 283 народні депутати.

Після ухвалення закону в Раді зареєстрували постанову про скасування відповідного рішення. У проекті постанови йшлося про те, що закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві” ухвалили з порушенням регламенту. Однак депутати провалили голосування за документ і розблокували підписання закону.

Варто також зазначити, що сьогодні Глава Виконавчого комітету реформ України Михеїл Саакашвілі закликав легалізувати гральний бізнес в країні. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Саакашвілі, гральний бізнес і так працює на Україні, але дивіденди від нього отримує не бюджет, а «кришувальники».

«За нашими попередніми підрахунками, запровадивши єдину фіксовану ліцензію як на онлайн, так і на фізичні казино, вже в перший рік бюджет може отримати понад 230 мільйонів доларів прибутку», – заявив експрезидент Грузії.

Глава комітету реформ також додав, що «гральний бізнес дозволив побудувати всесвітньо відомі міста»: Лас-Вегас і Батумі.

«Ми можемо виділити певні депресивні регіони або території і перетворити їх в буквальному сенсі в Клондайк», – запевнив Саакашвілі.

Для цього, за його словами, необхідно «не вигадувати нових корупційних годівниць, не створювати ніяких непотрібних комісій, контролюючих органів та інших схем». Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here