Георгій Тука: Мабуть, варто подарувати Зеленському фото тікаючого Януковича, аби він тримав його на робочому столі і не забував

0
742

Публікуємо допис Георгія Туки в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

«Выполнение пунктов в сфере безопасности должно быть поэтапно синхронизировано с выполнением политической части Минских соглашений». (Алексей Чеснаков)

«Украина получит символический суверенитет над Донбассом. Что-то вроде того, как Британия над Канадой или Австралией.» (Алексей Чеснаков)

«Президент Путин готов к любым встречам, он зантересован в продолжении саммитов в «нормандском формате», но он ждет результатов подготовки и ждет, когда условия непосредственно приведут нас к срочной необходимости встречи лидеров нормандского формата». (Дмитрий Песков).

Олексій Чеснаков – «говорілка» Суркова, заступник Секретаря Генеральної ради партії «Единая Россия».
Дмитро Пєсков – речник Путіна. Якщо перекласти все це на побутову мову, вийде, приблизно, так:

Зустріч в «нормандському форматі» потрібна не нам, а Зеленському. Тому, ми будемо висувати нові і нові умови до тієї пори, доки Зеленський виконуватиме їх.

На підході – вимоги імплементації «особливого статусу» в законодавство України.

Ні на яке відновлення суверенітету Україні не варто розраховувати. В кращому випадку – «формальний суверенітет».

Переважна більшість експертів (саме експертів, а не «зелених говорілок» та «медведчуків») прогнозувала саме такий розвиток подій навколо «мрії Зеленського» – зустрічі в «нормандському форматі»! Тому, мене дивує не поведінка Кремля, а щире здивування Вадима Пристайка: речник Кремля заявив, що зустріч в цьому році мало ймовірна.

Якщо продовжувати логіку поведінки Президента Зеленського (все заради зустрічі), то наступним кроком має стати «закон про особливий статус». Така спроба може реально поховати ЗЕкоманду і привести до вибуху всередині країни. Я ще жодного разу не чув внятної відповіді на запитання: «навіщо Зеленському зустріч в «нормандському форматі»», яка мета? А ви чули?

Окрім того, досить небезпечними є нашіптування, які лунають від «медведчуків» та «сивох»:

– Вова, ти сильний! Вова, ти Президент! Вова, ти – Верховний Головнокомандучав! Що ти дивишся на це «воинствующее меньшинство»?!

Мабуть, варто Зеленському подарувати фото тікаючого Януковича, аби він тримав його на робочому столі і не забував, що таке «воинствующее меньшинство»…

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here