Вeчiрнє звeрнeння Пyтiнa пiдiрвaлo мeрeжy: Вiйнa в Україні зaкiнчuтьcя тiлькu зa yмoвu, якщo вaш пpeзuдeнт пoгoдuтьcя

0
32235

Перспектива саміту у Нормандському форматі проясниться після розведення сил у Петровському і Золотому та імплементації формули Штайнмайєра в українське законодавство.

Таку позицію Кремля висловив представник Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич, пише пресслужба російського МЗС так як на це погодився президент РФ

Він також заявив про «деякі зрушення» у процесі врегулювання ситуації на Донбасі.

Лукашевич підкреслив, що тепер «м’яч» на боці Києва, оскільки Україна «має здійснити імплементацію» формули Штайнмайєра в законодавство.

«Водночас важливо розуміти, що погодженням її (формули — ред.) тексту у контактній групі не вичерпуються всі необхідні поправки, пов’язані з наданням Донбасу особливого статусу на постійній основі», — стверджує він.

https://flashvideo.rferl.org/Videoroot/Pangeavideo/2019/08/1/10/10af45d0-71cb-4122-b14a-3456009b3b7e_manifest.mpd

Дипломат сказав, що перспектива проведення саміту Нормандської четвірки «стане зрозумілою після підтвердження СММ ОБСЄ розведення сил і засобів у Петровському і Золотому».

«Виконання цих доручень (розведення та підписання формули Штайнмайєра — ред.) якраз і відкриває шлях для нового саміту Нормандської четвірки». В іншому разі зустріч заради зустрічі навряд чи буде потрібна”, — сказав Лукашевич.

Російський дипломат наголосив, що, на його думку, «в нинішніх умовах не може бути ніякого «плану Б».

1 жовтня президент Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст формули Штайнмайєра, яка надалі увійде в новий закон про статус Донбасу.

Також Зеленський заявив, що підписання усунуло останні перешкоди для проведення зустрічі в Нормандському форматі.

Формула Штайнмайєра регулює набуття чинності закону про особливий статус Донбасу.

Одразу після погодження формули Штайнмайєра містами України прокотилася хвиля протестів із закликом не допустити капітуляції.

Джерело

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here