«В це неможливо повірити!» Раптово померла 33-річна популярна українська актриса (ФОТО)

0
4755

У суботу, 5 жовтня, померла відома українська актриса театру і кіно Марина Кукліна-Май. Їй було всього 33 роки.

Про трагедію у Facebook повідомили її друзі та близькі. Причина смерті жінки поки не повідомлялася.

«Мариночка, яка опинилася у цьому світі для того, щоб дарувати нам радість і світло, а ще навчити нас любити, прощати, боротися, терпіти, Жити! Це очі Марини, відкриті всьому світу, ця незабутня посмішка і веселий сміх… Світла пам’ять тобі, світла дівчинко», – пише відома актриса Римма Зюбіна.

«Марина Кукліна… Ти просто космос! Спочивай з миром», – висловила слова співчуття Діна Куца. «Мариночка Кукліна. Світла пам’ять», – сумує Дмитро Томашпольський.

Як пишуть «Факти», навесні колеги і друзі Кукліної-Май закликали надати допомогу актрисі. Швидше за все, вона боролася з важкою хворобою.

Марина Кукліна-Май народилася 12 червня 1986 року. У 2003 році вступила до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, який закінчила у 2007.

З 2007 року була актрисою Київського театру на Липках. Серед її робіт: «Поліанна» – Полліанна, «Привид замку Кентервіль» – Вірджинія.

З 2009 року знімалася в кіно, дебютувавши в серіалах «Згідно із законом» (Олена Нємцова) і «Повернення Мухтара-5» (Людмила). Свою першу головну роль зіграла у 2017 році в мелодраматичному серіалі «Кафе на Садовій» режисера Христини Сиволап.

Також Кукліна знімалася в серіалах «Пес», «Анна Герман», «Жіночий лікар». Всього у неї 49 ролей в кіно і телесеріалах. Актриса була заміжня. Її чоловік – український режисер Андрій Май. У пари є син.

Понравилась ли Вам новость?

Поставить оценку

Результат / 5. Проголосовало:

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here